Krome PN7015 Biała Listwa przypodłogowa

51,94 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 51.94 zł

Opis produktu

Biała listwa przypodłogowa Krome PN7015 to propozycja dla osób ceniących wyjątkowość i kreatywność w pomieszczeniu. Jest to niezwykła propozycja klasycznej listwy o ściętym przekroju.Biała listwa PN7015 marki Krome dzięki swojej funkcjonalności może być zastosowana jako listwa przypodłogowa, jak i naścienna. Załamanie listwy daje efekt minimalistycznie prostej linii, co pozwala na zastosowanie jej w niemal każdym wnętrzu. Listwa doskonale zaprezentuje się w aranżacjach o stylu loftowym i nie tylko sprawiając, że wnętrze nabiera elegancji i prestiżu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  PN7015
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

PN7015 Krome biała listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Krome PN7015 to przede wszystkim produkt, który cechuje się pięknem i wyjątkową elegancją. Z całą pewnością wzbogaci każdą aranżację wnętrza, można je zamontować zarówno w salonie, jak i sypialni. To nowoczesne rozwiązanie jest bardzo popularne. Producent w swojej ofercie posiada wspaniałe listwy przypodłogowe PN7015, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać produkt, który dostosuje do swoich potrzeb oraz upodobań. Listwa przypodłogowa sprawi, że każde pomieszczenie będzie prezentować się rewelacyjnie.

Należy podkreślić, że z uwagi na rosnącą popularność wykorzystania ozdób sztukateryjnych, listwa PN7015 od Krome nada niepowtarzalnej elegancji, oryginalności oraz estetyki każdej aranżacji wnętrza.

Biała listwa przypodłogowa PN7015 oraz jej parametry

Listwa przypodłogowa PN7015 Krome jest wstępnie pomalowana na biało oraz długa na 240 cm, co oznacza, że sprawdzi się w zdobieniu dużych pomieszczeń. Jednakże, z myślą o naszych kreatywnych klientach, istnieje możliwość samodzielnej modyfikacji długości listwy we własnym zakresie. Cechą charakterystyczną przypodłogowych listew PN7015 od Krome jest również ich niebywała lekkość, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz wilgoć, gotowość do montażu, a także gotowość do pomalowania.

Krome PN7015 i łatwość montażu

Wszyscy chcą stworzyć piękne aranżacje wnętrz, nierzadko jednak można napotkać problemy natury technicznej. Jednakże to przekonanie nie dotyczy białej listwy przypodłogowej PN7015, gdyż jest ona niebywale lekka, przez co jest również bardzo łatwa w montażu. Ta cecha sprawia, że listwę przypodłogową PN7015 od Krome można w bardzo prosty sposób zamontować.

Najwyższa jakość materiałów białe listwy - Krome PN7015

Co ważne, materiały, z których wykonane zostały listwy przypodłogowe PN7015 Krome są najwyższej klasy jakości, a tym samym zapewniają dbałość o najmniejsze detale. Ze względu na wykorzystanie polistyrenu wysokiej gęstości, czyli specyficznego, wytrzymałego tworzywa, listwy przypodłogowe PN7015 marki Krome są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że nabywca tejże listwy będzie mógł się cieszyć jej fantastycznym wyglądem przez wiele lat.

Pomoc w doborze listwy przypodłogowej

W przypadku pojawienie się wątpliwości odnośnie wyboru lub zakupu listwy przypodłogowej Krome PN7015 na stronie sklepu internetowego www.maszwnetrz.pl, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, jak i kompetencjami, są odpowiednimi osobami, by odpowiedzieć na pytania oraz postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dodatkowo, dążymy do zapewnienia, osobom które nam zaufały, informacji o szczegółowej specyfikacji konkretnej listwy, sposobu jej instalacji, obszernej pomocy w zakresie doboru listwy do danej aranżacji wnętrza oraz doboru odpowiednich akcesoriów montażowych. Co więcej, dzięki wieloletniej praktyce rozumiemy naszych klientów i jesteśmy w stanie im doradzić.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: