Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor z kolekcji Stretto dedykowane do lameli Dąb Ciemny L0104 zagwarantuje doskonałe zwieńczenie. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, za sprawą wyprodukowania go z tworzywa jakim jest Polimer HD przy użyciu innowacyjnej technologii ScratchShield, zapewniającej maksymalne utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor mamy również zakończenie prawe L0104R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0104L do lameli z kolekcji Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 zapewni doskonałe zwieńczenie wymarzonej dekoracji. Prezentowane w naszej ofercie lamele są odpowiedzią na teraźniejsze trendy w aranżacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie lewego zakończenia L0104L, jak i samych lameli oraz ich przemyślana konstrukcja wraz z ponadprzeciętną trwałością sprawia, że są to dekoracje odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Wysoka trwałość lameli ściennych oraz zakończeń lewych Mardom L0104L

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L to ozdoby do wnętrz, które z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Architekci z chęcią stosują lamele ścienne oraz zakończenie lewe L0104L Mardom Decor dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, restauracji, handlowych, jak i również prywatnych. Dzieje się tak za sprawą użycia przy ich produkcji niezwykłej jakości materiału, w postaci Polimeru HD. Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0104L Stretto jest zatem odporne na wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada także maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co znacznie pozwala na zastosowanie ich razem z lamelami ściennymi L0104 w dowolnym pomieszczeniu, bez obaw o ich trwałość.

Zakończenie lewe lameli ściennych do pomieszczeń z charakterem - Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone rekomendowanymi zakończeniami, w tym L0104L Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły we wnętrzach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. W szczególności produkt Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor wraz z zakończeniem lewym, którego forma i uniwersalność doskonale zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również glamour. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, a także modna kolorystyka sprawiają, że lamele ścienne Lamelli Stretto w połączeniu z lewym zakończeniem L0104L Mardom Decor są dekoracją, która zdecydowanie doda niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Praktyczność lewego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny - L0104L Mardom Decor

Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto Mardom Decor oraz prezentowane ich lewe zakończenie Mardom Decor L0104L pełnią przede wszystkim rolę dekoracyjną. Jednakże nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Oznacza to, że ścienne lamele mogą nieco wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, jak i lokalu dźwięki, podnosząc komfort przebywających w nim osób.

Ponadto funkcją lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny zwieńczonych lewym zakończeniem Mardom Decor L0104L jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich prosty, a jednak zauważalny dla oka design świetnie sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału wnętrza na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to wyłącznie propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0104 nie istnieją ograniczenia w aranżacji pomieszczeń.

Mocowanie zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z serii Lamelli Stretto to modele niezwykle łatwe w zamocowaniu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której będą zamocowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest również ich optymalna długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. W razie potrzeby bez trudu można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do idealnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny doskonale sprawdzi się dedykowane zakończenie lewe L0104L.

Sposób montażu L0104L również nie należy do najtrudniejszych, gdyż jest bezproblemowy, bardzo szybki oraz bardzo czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednich lameli ściennych Lamelli Stretto, w tym zakończenia lewego Dąb Ciemny L0104L marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wyborem modelu Stretto Mardom Decor L0104L czy też każdego innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: