Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor z serii Stretto zapewni doskonałe zwieńczenie lameli Dąb Ciemny L0104. Model jest stworzony z tworzywa w postaci Polimeru HD przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield, gwarantującej pełne utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor charakteryzuje się zatem wysoką odpornością na uderzenia, jak i również działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor posiadamy także zakończenie lewe L0104L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0104R do lameli z kolekcji Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 zapewni perfekcyjne wykończenie wymarzonej dekoracji. Prezentowane w naszej ofercie lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Perfekcyjne wykonanie prawego zakończenia L0104R, jak i samych lameli ściennych i ich właściwie zaprojektowana forma wraz z wysoką wytrzymałością powoduje, że są to ozdoby wyróżniające się w naszym sklepie.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom Decor L0104R

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R to ozdoby do aranżacji, które z łatwością mogą być wykorzystane w dowolnym pomieszczeniu. Architekci z chęcią stosują lamele ścienne i zakończenie prawe L0104R Mardom Decor dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, restauracji, sklepowych, albo mieszkań. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich tworzeniu niezwykłej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych L0104R Mardom Decor Stretto jest zatem odporne na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield ma także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na użycie ich wraz z lamelami ściennymi L0104 w każdym wnętrzu, bez obaw o ich wygląd.

Zakończenie prawe lameli ściennych do pomieszczeń z charakterem - Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0104R Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły w aranżacjach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie produkt Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor wraz z zakończeniem prawym, którego design i uniwersalność doskonale będą prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również glamour. Przemyślana forma, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, a także ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że ścienne lamele Lamelli Stretto razem z prawym zakończeniem L0104R Mardom Decor będą ozdobą, która zdecydowanie doda polotu każdemu wnętrzu.

Funkcjonalność prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor L0104R

Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto Mardom Decor oraz prezentowane dedykowane prawe zakończenie Mardom Decor L0104R pełnią przede wszystkim rolę dekoracyjną. Jednakże nie można zapominać o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest eliminację echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że ścienne lamele mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Ponadto funkcją lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny zwieńczonych prawym zakończeniem L0104R Mardom Decor jest także możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich ponadczasowy, a jednak rzucający się w oko wygląd doskonale sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału wnętrza na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to wyłącznie propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0104 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji wnętrz.

Montaż zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z serii Lamelli Stretto to produkty niezwykle proste w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do wymiarów danej powierzchni, na której mają być zamontowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Atutem jest także ich optymalna długość to jest 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. Dodatkowo bez trudu można je przycinać do określonych rozmiarów. Do perfekcyjnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny świetnie sprawdzi się dedykowane zakończenie prawe L0104R.

Montaż L0104R również nie należy do skomplikowanych, gdyż jest łatwy, bardzo szybki i bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeśli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z zakupem właściwych ściennych lameli Lamelli Stretto, w tym zakończenia prawego Dąb Ciemny L0104R marki Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące wyboru modelu Stretto L0104R Mardom Decor bądź każdego innego produktu prezentowanego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: