Zakończenie lewe Lamelli Largo Białe L0301L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Białe zakończenie lewe Lamelli L0301L Mardom Decor z kolekcji Largo rekomendowane do lameli L0301 gwarantuje perfekcyjne zwieńczenie. Produkt cechuje się dużą trwałością na wilgoć i uszkodzenia, dzięki wyprodukowaniu go z materiału jakim jest Polimer HD przy zastosowaniu technologii ScratchShield, zapewniającej pełne utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Largo L0301 Mardom Decor w kolorze białym dostępne jest także zakończenie prawe L0301R.

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Largo Białe L0301L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0301L do lameli z kolekcji Lamelli Largo Białe L0301 zapewni perfekcyjne wykończenie wymarzonej dekoracji. Tworzone przez Mardom Decor lamele są odpowiedzią na teraźniejsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie lewego zakończenia L0301L, jak i samych lameli i ich przemyślana forma wraz z wysoką trwałością powoduje, że są to ozdoby odznaczające się w naszym sklepie.

Wysoka wytrzymałość lameli ściennych i zakończeń lewych Mardom Decor L0301L

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Largo Białe L0301L to ozdoby do aranżacji, które z powodzeniem mogą być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu. Architekci z miłą chęcią stosują lamele ścienne i zakończenie lewe L0301L Mardom Decor dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, restauracji, handlowych, albo mieszkań. Jest to spowodowane użyciem przy ich produkcji niezwykłej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0301L Largo jest więc wytrzymałe na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na zastosowanie ich razem z lamelami ściennymi L0301 w niejednym pomieszczeniu, bez obaw o ich wygląd.

Zakończenie lewe lameli ściennych do pomieszczeń z charakterem - Lamelli Largo Białe L0301L Mardom Decor

Ścienne lamele wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0301L Mardom Decor na stałe zagościły w aranżacjach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. Szczególnie produkt Lamelli Largo Białe L0301 Mardom Decor wraz z lewym zakończeniem, którego forma oraz uniwersalność doskonale będą prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i eleganckich. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw, czy też ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że lamele Lamelli Largo w połączeniu z lewym zakończeniem L0301L Mardom Decor będą dekoracją, która zdecydowanie doda niezwykłości dowolnemu wnętrzu.

Funkcjonalność lewego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Largo Białe - L0301 Mardom Decor

Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Largo Mardom Decor i prezentowane dedykowane lewe zakończenie Mardom Decor L0301L pełnią głównie funkcję dekoracyjną. Jednakże nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele Lamelli Largo Białe Mardom Decor redukują dźwięk, dzięki czemu możliwe jest eliminację echa w pomieszczeniu. Co oznacza, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z pokoju, czy też lokalu dźwięki, podnosząc komfort przebywających w nim osób.

Ponadto funkcją ściennych lameli Lamelli Largo Białe wykończonych lewym zakończeniem L0301L Mardom Decor jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, a jednak rzucający się w oko wygląd doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to jedynie nasze propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0301 nie ma pod tym względem ograniczeń.

Mocowanie zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Largo Białe L0301L Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo to modele bardzo proste w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której będą zamocowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest także ich optymalna długość wynosząca 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. W razie potrzeby bez przeszkód można je przycinać do potrzebnych rozmiarów. Do idealnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Largo Białe doskonale sprawdzi się prezentowane lewe L0301L.

Montaż L0301L również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki oraz bardzo czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z serii Lamelli Largo?

Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące zakupu właściwych ściennych lameli Lamelli Largo, w tym zakończenia lewego Białe L0301L producenta Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wyboru modelu Largo Mardom Decor L0301L czy też innego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: