Zakończenie prawe paneli WP001RP Mardom Decor

36,54 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.54 zł

Opis produktu

Malowane na biało Zakończenie paneli WP001RP Mardom Decor - idealne uzupełnienie dla paneli WP001P. Ten model gwarantuje perfekcyjne wykończenie i harmonijne połączenie. Zakończenie WP001RP cechuje się wysoką odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, dzięki wykorzystaniu tworzywa - Polimer HD oraz nowoczesnej technologii produkcji.

Dodatkowo, do paneli Mardom Decor WP001P dostępne jest także zakończenie lewe WP001LP, które doskonale komponuje się z resztą aranżacji.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Powłoka
  Malowane na biało
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie paneli WP001RP Mardom Decor

Oferowane przez Mardom Decor zakończenie paneli WP001RP doskonale wpisuje się w aranżację, w której panel ścienny WP001P pełni rolę elementu wykończeniowego. Dzięki temu produktowi wnętrze nabiera wyrafinowanego charakteru i elegancji. WP001RP to prawe zakończenie paneli, które skutecznie ukryje niedoskonałości ścian lub brzegi paneli WP001P.

Prawe zakończenie paneli Mardom Decor WP001RP - zastosowanie

Zakończenie paneli od Mardom Decor perfekcyjnie komponuje się z panelami ściennymi od tego producenta. Za pomocą tego typu sztukaterii w kilka chwil uzupełnisz swoją wymarzoną aranżację, dopełniając estetyczny wygląd paneli Mardom Decor WP001P.

Wytrzymałość Mardom Decor WP001RP

Podobnie jak panel WP001P, prawe zakończenie paneli Mardom Decor WP001R wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, takich jak polimer HD. Dzięki temu niezbędny element wykończeniowy jest wytrzymały i odporny na wilgoć oraz uderzenia. Można go z powodzeniem stosować w łazience, kuchni i miejscach użyteczności publicznej, a także jest łatwy do czyszczenia i nie ulega przypadkowym wgnieceniom. Mardom Decor WP001RP to produkt na lata!

Samodzielny montaż zakończenia paneli WP001RP

Montaż zakończenia paneli ściennych WP001RP od Mardom Decor jest prosty i bezproblemowy. Produkt jest lekki i łatwy do przymocowania do panelu WP001P, więc nie wymaga angażowania drogiej ekipy remontowej. Ponadto, zakończenie WP001RP można montować bez konieczności malowania.

Jeśli masz pytania dotyczące produktu, jakim są panele ścienne Mardom Decor lub zakończenia prawego WP001RP, zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem. Nasz zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wyboru modelu WP001RP lub innych produktów dostępnych w naszej ofercie.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 609 142 576 lub wysłać e-maila na adres: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: