Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Jasny L0102R Mardom Decor z serii Stretto zapewni idealne zwieńczenie lameli Dąb Jasny L0102. Produkt został wyprodukowany z tworzywa w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102R Mardom Decor wyróżnia się więc bardzo dużą wytrzymałością na uderzenia, czy też wilgoć.

Do lameli Lamelli Stretto żonkil L0102 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0102L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0102R do lameli z serii Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 zagwarantuje doskonałe wykończenie wymarzonej aranżacji. Prezentowane w naszej ofercie lamele są odpowiedzią na teraźniejsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie prawego zakończenia L0102R, jak i samych lameli ściennych i ich właściwie zaprojektowana konstrukcja w połączeniu z ponadprzeciętną trwałością powoduje, że są to produkty odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom L0102R

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102R to dekoracje do aranżacji, które z łatwością mogą być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu. Dekoratorzy z miłą chęcią stosują ścienne lamele i zakończenie prawe Mardom Decor L0102R dla wyróżnienia miejsc publicznych, restauracji, sklepowych, albo prywatnych. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich tworzeniu niezwykłej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0102R Stretto jest zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na użycie ich razem z lamelami ściennymi L0102 w niejednym wnętrzu, bez troski o ich trwałość.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych wnętrz - Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102R Mardom Decor

Ścienne lamele zwieńczone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0102R Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie produkt Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102 wraz z zakończeniem prawym, którego forma oraz ponadczasowość doskonale zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i również glamour. Przemyślana konstrukcja, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, a także ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że lamele ścienne Lamelli Stretto razem z prawym zakończeniem Mardom Decor L0102R są dekoracją, która zdecydowanie doda niezwykłości dowolnemu pomieszczeniu.

Praktyczność prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny - L0102R Mardom Decor

Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto Mardom Decor oraz prezentowane ich prawe zakończenie L0102R Mardom Decor pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Jednak nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, zwiększając wygodę osób w nim przebywających.

Inną funkcją lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny zwieńczonych prawym zakończeniem L0102R Mardom Decor jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich ponadczasowy, aczkolwiek rzucający się w oko wygląd doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to wyłącznie propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi Mardom Decor L0102 nie ma pod tym względem ograniczeń.

Sposób montażu zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102R Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to modele niezwykle proste w zamocowaniu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest także ich doskonała długość to jest 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. W razie potrzeby bez przeszkód można je przycinać do określonych wymiarów. Do perfekcyjnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Jasny świetnie sprawdzi się dedykowane prawe L0102R.

Sposób montażu L0102R również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest łatwy, bardzo szybki i czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z serii Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z wyborem właściwych lameli ściennych Lamelli Stretto, w tym zakończenia prawego Dąb Jasny L0102R marki Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wyborem modelu Stretto L0102R Mardom Decor bądź dowolnego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: