Zakończenie lewe paneli WP001L Mardom Decor

28,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.41 zł

Opis produktu

Zakończenie paneli WP001L od Mardom Decor stanowi doskonałe uzupełnienie paneli WP001, zapewniając perfekcyjne wykończenie. Ten model cechuje się wyjątkową odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, dzięki swojej konstrukcji z wysokiej jakości polimeru HD, wyprodukowanemu przy zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Dodatkowo, dla paneli WP001 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie prawe, oznaczone jako WP001R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie paneli WP001L Mardom Decor

Oferowany przez Mardom Decor produkt, jakim jest zakończenie paneli WP001L, doskonale wkomponuje się do aranżacji, której jeden z elementów wykończeniowych stanowi panel ścienny WP001, uzupełniając wymarzony wystrój wnętrza i podkreślając jego szyk oraz elegancję. WP001L jest to lewe zakończenie paneli, które umożliwi ukrycie rzucających się w oczy niedoskonałości ścian lub brzegów paneli WP001.

Trwałość zakończenia paneli WP001L

Lewe zakończenie paneli Mardom Decor WP001L, podobnie do panelu WP001, wykonany został z najwyższej jakości materiałów (polimer HD). Dzięki temu ten niezbędny element wykończeniowy jest odporny na uderzenia oraz wilgoć. Oznacza to zatem, że zakończenie WP001L może być z powodzeniem zastosowane np. w łazience, kuchni czy w miejscu użyteczności publicznej. Produktom, jakimi są zakończenia paneli WP001L, niestraszne są także częste czyszczenie czy przypadkowe wgniecenia.

Zakończenie paneli WP001L Mardom Decor - prosty montaż

Zastanawiasz się, czy podołasz montażowi zakończenia paneli ściennych? Bez obaw! Model od Mardom Decor WP001L wykonany został z myślą o tym, byś bez problemu samodzielnie przymocował ten element do przypisanego do niego panelu WP001. Produkt ten jest lekki i poręczny, więc możesz zamontować go bez konieczności wynajmowania kosztownej ekipy remontowej. Ponadto zakończenie do panelu WP001L jest gotowe do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do wybranego panelu ściennego.

Masz pytania związane ze panelami ściennymi Mardom Decor ?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z zakupem właściwych ściennych paneli, w tym zakończenia lewego WP001L marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wyborem modelu WP001L czy też innego, dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: