• -8%

Creativa LGG-29 Listwa gzymsowa

107,04 zł 98,48 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 98.48 zł

Opis produktu

Zadziwiające listwy gzymsowe marki Creativa LGG-29 to bardzo nowoczesny, a zarazem elegancki szczegół stylizacji wnętrza, dodający wyrafinowania pomieszczeniom. Listwy LGG-29 są wodoodporne oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, czy też zmywanie. Ponadto, są przygotowane do pomalowania na dowolny, wymarzony kolor każdą farbą niezawierającą rozpuszczalników. W efekcie listwy Creativa LGG-29 sprawiają, iż są to elementy dekoracyjne godne uwagi.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.1
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  8.1
 • Symbol
  LGG-29
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-29

Listwa gzymsowa LGG-29 Creativa to listwa ozdobna sufitowa, która stanowi oszałamiające wykończenie aranżacji. Atutem sufitowej listwy jest to, że w łatwy sposób dopasowuje się do każdej stylizacji, głównie z powodu dopracowanych do perfekcji akcentom czy też ogólnej prezentacji listwy. Można wykorzystać listwę Creativa LGG-29 zarówno w sypialni, przedpokoju, czy też kuchni. Bez względu na to, w jakim stylu urządziliśmy pomieszczenie, listwa gzymsowa Creativa LGG-29 będzie prezentowała się rewelacyjnie.

Przepiękne wykonanie sufitowej listwy LGG-29 Creativa

Za sprawą materiału, z jakiego stworzona jest listwa sufitowa LGG-29 Creativa, mamy pewność, że produkt będzie odporny i wytrzymały. Poliuretan gwarantuje podwyższoną odporność na uderzenia, zarysowania, a także przypadkowe uszkodzenia gzymsowej listwy. Ponadto, Creativa listwa sufitowa LGG-29 jest wytrzymała na wilgoć, co sprawia, że nie ma mowy o problemie z zastosowaniem jej nawet w łazienkach.

Wytrzymałość listwy gzymsowej Creativa LGG-29 i perfekcyjność detali

Listwa sufitowa Creativa LGG-29, pomimo, że jest wysoce odporna, trwała i solidna, nie doprowadza do kłopotów podczas mocowania. Przymocowanie listwy do styku sufitu i ścian nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, ponieważ niewielkiej wagi listwa Creativa LGG-29 to wyjątkowo prosty w montażu detal dekoracyjny.

Ponadczasowa listwa gzymsowa Creativa LGG-29

W poszukiwaniu naprawdę wartej uwagi wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy listwy łazienkowej, należy zwrócić uwagę na dekoracyjną gzymsową listwę Creativa LGG-29, ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie dla każdego wielbiciela sztukaterii. Listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to doskonały element upiększający, który urozmaici oraz nada elegancji każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo sufitowa listwa LGG-29 będzie stanowić niewątpliwy detal wykańczający aranżację. Po ukończonym remoncie, śmiało można zastosować gzymsową listwę Creativa LGG-29, aby zamaskować szczeliny, niepożądanie widoczne nierówności malowania, uszczerbki na styku ścian i sufitu, czy też wszystkie pozostałe niedoskonałości.

Sufitowa listwa LGG-29 Creativa to model przygotowany do pomalowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-29 wyprodukowana jest również po to, aby spowodować, że pomieszczenie będzie wyglądać ekskluzywnie i gustownie. Listwa gzymsowa fabrycznie została pokryta podkładem w białym kolorze, zatem jest przygotowana do pomalowania każdą farbą na bazie wody dopasuje się do niejednej aranżacji wnętrza. Bez względu na to, czy pokój, kuchnia lub sypialnia zaprojektowane są w stylu klasycznym, czy nowoczesnym, ponadczasowym oraz nietypowym, listwa sufitowa Creativa Creativa LGG-29 nie będzie odstawała od pozostałego wyposażenia. Listwa gzymsowa Creativa LGG-29 będzie więc doskonała wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać oryginalny aranżacyjny efekt.

Listwa sufitowa Creativa LGG-29 to szybki montaż

Producent listwy wykończeniowej sufitowej Creativa LGG-29, dopracował najmniejszy detal dekoru. Najistotniejsze akcenty listwy ozdobnej Creativa LGG-29 są dopracowane do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, która spełni wszelkie wymagania. Warto wspomnieć również o doskonałym wzornictwie, rozmiarach oraz niewielkiej wadze sufitowej listwy marki Creativa Creativa LGG-29. Proporcje listwy są bardzo dobrze przemyślane, by listwa gzymsowa była niezwykle szybka w przymocowaniu również dla tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy o montażu listew sufitowych.

Wyjątkowo nieskomplikowany sposób montażu listwy sufitowej Creativa LGG-29

Aby model trzymał się jeszcze lepiej, producent wskazuje by zastosować właściwe kleje jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko doklei gzymsową listwę do powierzchni, ale również zapewni jej odpowiednie przytrzymanie się do styku ścian i sufitu. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych klejów montażowych, LGG-29 listwa gzymsowa Creativa będzie elegancko dekorować wnętrze przez długie lata.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: