• -8%

Creativa LPC-19M-LE Listwa przypodłogowa

107,02 zł 98,46 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 98.46 zł

Opis produktu

LPC-19M-LE jest gotową do montażu listwą przypodłogową pomalowaną na biało. Jest to listwa cechująca się prostym, subtelnym designem oraz możliwością montażu wraz z taśmą LED. Listwa przypodłogowa LPC-19M-LE jest lekka, wytrzymała i odporna na wilgoć. Doskonale wykończy aranżację niemal każdego wnętrza.

Listwa nie zawiera taśmy LED.

Produkt dostępny jest także w wersji do pomalowania LPC-29LE.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-19M-LE
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-19M-LE Creativa listwa przypodłogowa

LPC-19M-LE to listwa przypodłogowa będąca doskonałym wykończeniem każdej aranżacji wnętrza. Z jednej strony nowoczesny design, a z drugiej subtelna forma pozwala na zastosowanie listwy w niejednej stylizacji pomieszczenia. LPC-19M-LE to produkt, który spełni stawiane przez naszych klientów oczekiwania zarówno wizualne, jak i jakościowe.

Funkcjonalność listwy LPC-19M-LE

Listwa Creativa LPC-19M-LE jako wykończeniowa listwa przypodłogowa o niezwykle prostej formie skutecznie ukryje szczelinę dylatacyjną powstałą na styku ścian oraz podłogi. Zastosowanie sztukaterii w postaci listwy przypodłogowej pozwala także osłonić dolne partie ścian i uchronić je przed zabrudzeniem, czy uszkodzeniem, a także zasłonić widoczne nierówności i zakończenia tapet.

LPC-19M-LE - wyjątkowy detal Twojego wnętrza

Listwa LPC-19M-LE prezentowana w naszym sklepie jest sztukaterią, perfekcyjnie uzupełniającą i wykańczającą każde wnętrze. Prostota z subtelną formą nadaje aranżacji wyjątkowej elegancji i stylu. Wykończeniowa listwa przypodłogowa Creativa LPC-19M-LE doskonale dopełnia każde wnętrze, doskonale prezentując się na styku podłogi, tworząc w nim spójną aranżację.

Najwyższa jakość listwy LPC-19M-LE

Najwyższa jakość listwy LPC-19M-LE zapewniona jest przez wykorzystaną przy jej produkcji technologię, gwarantującą trwałość, a także perfekcyjne wykonanie nawet najmniejszych detali. Listwa LPC-19M-LE to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wykorzystany przy produkcji polistyren, zapewnia wysoką trwałość listwie oraz odporność na uderzenia i wilgoć, dzięki czemu produkt może być zamontowany zarówno w salonie, jak i w łazience. Stworzenie przez markę Creativa listwy przypodłogowej, takiej jak LPC-19M-LE, umożliwia ozdobienie styku ścian i podłogi w każdym pomieszczeniu.

LPC-19M-LE i oświetleniowa LED

LPC-19M-LE może stać się listwą oświetleniową, dzięki możliwości zamontowania wraz z taśmą LED. Będzie wówczas stanowić niezwykły element wykończenia aranżacji ciemnych i wąskich pomieszczeń. Stworzona w ten sposób oświetleniowa listwa przypodłogowa efektownie podkreśli podłogę zarówno w dzień, jak i w nocy.

Biała listwa przypodłogowa gotowa do montażu

LPC-19M-LE to pomalowana na biało listwa przypodłogowa gotowa do montażu. Uniwersalna, ponadczasowa biel przepięknie dopełni każde wnętrze, niezależnie do jego aranżacji. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości farby podczas malowania listwy przypodłogowej LPC-19M-LE produkt nie żółknie ani nie traci swojego koloru pomimo upływającego czasu.

Creativa LPC-19M-LE i jej łatwy montaż

LPC-19M-LE to bardzo lekka i łatwa w montażu listwa przypodłogowa. Dzięki dostępnym w naszej ofercie akcesoriom do montażu sztukaterii Creativa produkt może zostać zamontowany samodzielnie przez każdego z naszych klientów. Oferowane w naszym sklepie kleje do oświetleniowej listwy przypodłogowej LPC-19M-LE jak: klej do montażu Cezar Creativa C300 i klej do łączeń Cezar Creativa C310 znacznie przyspieszą oraz ułatwią zamontowanie produktu na styku ścian i podłogi.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Masz pytania?

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zakupu listwy przypodłogowej, w tym LPC-19M-LE marki Creativa to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Znajomość produktów dostępnych w naszym sklepie, a także zdobyte w branży sztukateryjnej doświadczeniu pozwalają nam udzielić Państwu rzetelnych informacji dotyczących specyfikacji, funkcjonalności, jak i również montażu listew przypodłogowych, w tym oświetleniowej listwy LPC-19M-LE. Nasi pracownicy doradzą również w kwestii wyboru właściwych akcesoriów montażowych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: