• -5%

Mardom Decor MD361P Listwy przypodłogowe

97,55 zł 92,68 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 92.68 zł

Opis produktu

Przypodłogowa listwa wykończeniowa Mardom Decor MD361P z kolekcji PREMIUM jest pomalowana na biało i gotowa do montażu. Posiada wygładzające, satynowe wykończenie, które wprowadzi do wnętrza odrobinę ekskluzywności. Listwa przypodłogowa Mardom MD361P ze względu na pokrycie powłoką zabezpieczającą jest odporna na wilgoć oraz uszkodzenia, więc doskonale ukryje szczelinę dylatacyjną w każdym pomieszczeniu. Listwa jest lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  MD361P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD361P PREMIUM

Listwa przypodłogowa w kolorze białym Mardom Decor MD361P to rewelacyjne rozwiązanie do każdego wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzone. Listwa przypodłogowa jest tradycyjnym, eleganckim i najwyższej klasy produktem, spełniającym różne funkcje, tak więc, jest to najlepszy możliwy wybór.

Zalety białej listwy MD361P Mardom Decor

Biała listwa przypodłogowa MD361P Mardom Decor ma za zadanie przysłaniać szczeliny dylatacyjne, które są, efektem zastosowania w pomieszczeniu paneli bądź parkietu. Dodatkowo jest to idealny sposób na ukrycie mankamentów na styku ścian i podłogi. Model z łatwością wykańcza wystrój wnętrza, który został dopiero co odświeżone bądź takie, któremu brakuje modernistycznych elementów nawiązujące do trendów wnętrzarskich.

Kolejną zaletą listwy przypodłogowej MD361P Mardom Decor jest funkcja dekoracyjna. Produkt stanowi wyróżniającą się, ozdobę zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Listwa przypodłogowa będzie nie tylko maskować mankamenty, ale również przyczyni się do tego, że stylistyka wnętrza stanie się szykowna i przestronna, ponieważ biała kolorystyka listwy przypodłogowej powiększy optycznie większość pokoi.

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361P stworzona jest z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że jest odporna na wgniecenia i innego rodzaju czynniki. Bez trudu będzie prezentowała się jak nowa nawet w późniejszym czasie. Ponadto nieduża waga modelu sprawia, że jest niezwykle łatwy w instalacji.

Listwy przypodłogowe dostępne w asortymencie na naszej stronie sklepu www.maszwnetrze.pl, są akcentami sztukateryjnymi oraz wykończeniowymi dedykowanymi dla klientów, ceniącym sobie wysoką jakość, jak i również praktyczne technologie.

Biała listwa MD361P Mardom Decor o niezwykłych parametrach

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361P w białej kolorystyce jest modelem z serii PREMIUM. Listwa wykończeniowa została pokryta najwyższej jakości lakierem o właściwościach zabezpieczających i wodoodpornych. Powłoka stworzona na powierzchni modelu Mardom Decor MD361P tworzy niezwykle efektowną warstwę satynową o przepięknym charakterze.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ma na celu przede wszystkim ukrywać wszelkie niedoskonałości, łączenia, ubytki oraz końcówki tapety wzdłuż styku ściany i podłogi, a także ukrywać szczelinę dylatacyjną. Ponadto listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361P będzie stanowić niezwykle oryginalnie wyglądający element dekoracyjny, pasujący do niejednego wnętrza, bez względu od stylizacji.

Gotowa do montażu listwa przypodłogowa MD361P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom MD361P to model przygotowany do montażu, niepotrzebujący już dodatkowego malowania czy wzmocnienia. Oferowany przez nasz sklep internetowy www.maszwnetrze.pl produkt został wykonany z precyzją o najmniejszy szczegół. Z tego powodu można zachwycać się nim przez wiele lat.

Wyprodukowanie białej przypodłogowej listwy Mardom Decor MD361P z najwyższej jakości materiału poprawia jej wytrzymałość na wilgoć oraz uderzenia. W celu zamocowania owej wykończeniowej sztukaterii polecamy znajdujący się w naszym asortymencie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy zakupie listew przypodłogowych

Nasi pracownicy wciąż czekają na pytania, a także by pozbawić wszystkich wątpliwości i spowodować, że wybór białej listwy przypodłogowej np. Mardom Decor MD361P okaże się doskonałą decyzją i dekoracją na wiele lat.

Pomagamy doświadczeniem i ogromną znajomością oferowanych w naszym sklepie produktów, dlatego udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z listwą przypodłogową MD361P Mardom Decor oraz każdego innego produktu.

Z radością ułatwimy dobór detalu, wpisujący się w aranżację pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszystkie potrzeby. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze klienta, a zatem z każdym postępujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady i zaoferować najkorzystniejszy model.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: