• -5%

Mardom Decor QL019P Listwa przypodłogowa

114,02 zł 108,32 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 108.32 zł

Opis produktu

Wykończeniowa listwa Mardom Decor QL019P szczególnie wspaniale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie tworzy efekt perfekcyjnego wykończenia. W łatwy sposób ozdobi styk podłogi i ścian, ukrywając szczelinę dylatacyjną i okablowanie. Przypodłogowa listwa Mardom QL019P jest gotowa do montażu pomalowana na biało. Wykonanie z trwałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, umożliwia zastosowanie jej w każdym wnętrzu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polimer HD

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor QL019P PREMIUM

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor QL019P to rozwiązanie do niejednego pomieszczenia, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało wystylizowane. QL019P jest tradycyjnym, eleganckim i niezwykłym pod względem jakościowym detalem wykończeniowym, który spełnia wiele funkcji, zatem jest to rewelacyjny wybór.

Atuty białej listwy QL019P Mardom Decor oraz jej funkcje

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QL019P ma na celu przysłaniać szczeliny dylatacyjne, będące, skutkiem montażu we wnętrzu parkietu lub paneli. Ponadto jest to doskonały sposób na zamaskowanie mankamentów pomiędzy ścianą a podłogą. Produkt idealnie wykańcza pomieszczenie, które zostało świeżo wyremontowane lub wnętrze, któremu brakuje modernistycznych elementów z dobrym gustem. Innym atutem białej listwy przypodłogowej QL019P Mardom Decor jest funkcja dekoracyjna. Listwa stanowi wyróżniającą się, ozdobę zarówno tradycyjnego, jak i modernistycznego pomieszczenia. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko ukrywać mankamenty, ale także sprawi, że stylistyka wnętrza będzie nieskazitelna i przestronna, ponieważ biały kolor listwy przypodłogowej powiększy optycznie pomieszczenie.

Lekka i łatwa montażu biała listwa przypodłogowa Mardom Decor QL019P

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QL019P wyprodukowana jest z wysokojakościowego materiału, co sprawia, że jest wytrzymała na zarysowania i inne uszkodzenia. Będzie wyglądała jak nowość nawet w późniejszych latach. Co więcej, niewielka waga modelu sprawia, że jest bardzo prosty w zastosowaniu. Listwy przypodłogowe oferowane w asortymencie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl, są produktami rekomendowanymi klientom, ceniącym sobie bardzo dobrą jakość, czy też praktyczne pomysły.

Biała listwa Mardom Decor QL019P

Listwa QL019P Mardom Decoro białym kolorze jest produktem z serii PREMIUM. Listwa pokryta została bowiem ekskluzywnym lakierem o właściwościach wodoodpornych i zabezpieczających. Powłoka stworzona na powierzchni modelu Mardom Decor QL019P tworzy niezwykle efektowną warstwę satynową o majestatycznym wykończeniu.

Biała listwa przypodłogowa ma na celu głównie maskować wszystkie niedoskonałości, łączenia, ubytki i zakończenia tapety na styku ściany i podłogi, jak i również przysłonić szczelinę dylatacyjną. Oprócz tego przypodłogowa listwa QL019P Mardom Decor będzie stanowić bardzo interesująco prezentujący się detal dekoracyjny, pasujący do niejednego pomieszczenia, niezależnie od jego stylizacji.

Gotowa do montażu biała listwa QL019P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa QL019P Mardom to model przygotowany do zamontowania, który nie wymaga już żadnego dodatkowego pokrycia czy wzmocnienia. Oferowany przez nasz sklep www.maszwnetrze.pl produkt został stworzony z precyzją o każdy detal. Dzięki temu można cieszyć się listwą Mardom QL019P przez wiele lat.

Wykonanie ozdobnej przypodłogowej listwy Mardom Decor QL019P z najwyższej jakości tworzywa daje jej wytrzymałość na wodę oraz inne uszkodzenia. Do zamocowania owej sztukaterii wykończeniowej rekomendujemy znajdujący się w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, jak i również klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy zakupie listew wykończeniowych Mardom

Nasza obsługa sklepu wciąż czeka na nurtujące Państwa pytania, jak i również by pozbawić wszelkich wątpliwości i spowodować, że wybór przypodłogowej listwy np. QL019P Mardom Decor stanie się doskonałym postanowieniem i na długi czas. Służymy wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą na temat dostępnych modeli, a więc udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie dotyczące przypodłogowej listwy QL019P Mardom Decor oraz innych produktów. Z miłą chęcią uprościmy dobór produktu, wpisujący się w wystrój mieszkania i spełniającego wszelkie oczekiwania. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze klienta, a zatem każdego traktujemy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaoferować najbardziej korzystny model.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: