• -5%

Mardom Decor MD361 Listwa przypodłogowa

81,29 zł 77,23 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 77.23 zł

Opis produktu

Wyjątkowy design listwy przypodłogowej MD361 wykończy każde wnętrze, doskonale ukrywając szczelinę dylatacyjną i kable na styku ścian i podłogi. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów odpornych na uderzenia i wilgoć listwa MD361 Mardom Decor może być zamontowana w salonie, kuchni, czy w każdym innym pomieszczeniu. Listwa jest gotowa do pomalowania, lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  MD361
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361

Listwa przypodłogowa Mardom MD361 to wykończeniowa listwa tradycyjnego rodzaju, mająca za rolę ukrywać łączenie ścian i podłogi, a tym samym szczelinę dylatacyjną. Ponadto zwiększa to estetyczne wrażenia, jak i również jest to rozwiązanie wyjątkowo funkcjonalne. Listwa wykończeniowa ochroni zatem dolne partie ściany przed przypadkowymi uderzeniami, czy też ubrudzeniem. Co więcej, zmniejsza zbieranie się w szczelinach podłogi kurzu i brudu, grając również rolę dekoracyjną.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl przypodłogowa listwa MD361 Mardom to produkt dedykowany osobom, które poszukują wyjątkowych dekoracji. Będzie on dodawać eleganckiego charakteru niejednemu wnętrzu, będąc jednocześnie akcentem funkcjonalnym. Dekoracyjna przypodłogowa listwa Mardom MD361 rewelacyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi toteż sprawi, że stylizacja niejednego pomieszczenia stanie się zharmonizowana. Uniwersalność wzornictwa pozwala na zamontowanie listwy Mardom MD361 w stylistyce domu, jak i sklepu i wiele więcej.

Za sprawą niezwykle rozwiniętej technologii w czasie produkcji listew Mardom MD361 nie trzeba zatem zamartwiać się o zmiany w jakości lub wyglądzie modelu. Nasza listwa Mardom MD361 zapewne stanie się dekoracją, która podkreśli każdą podłogę, czego gwarancją są trwałość oraz specyfikacja modelu.

Mardom Decor MD361

Listwy stworzone z wysokiej jakości materiału, fantastycznie wkomponują się w dowolną aranżacje wnętrza, dodając mu harmonii. Nasze ponadczasowe listwy wykończeniowe Mardom Decor MD361 to modele zachwycające perfekcyjnością w każdym szczególe.

Niebywałą zaletą listew przypodłogowych Mardom MD361 jest ich wytrzymałość na działanie wilgoci i zniszczenia . Pozwala to na samodzielne odświeżanie listwy przypodłogowej poprzez czyszczenie i zapewnia niezmienność prezencji w wyniku przypadkowego uderzenia w listwę w czasie sprzątania domu.

Zaletą produktu jest także jego przygotowanie do samodzielnego malowania farbą. Przypodłogowa listwa MD361 Mardom Decor posiada powłokę, która poprawia przyczepność farby. Dzięki temu, wybierając właściwy kolor farby można w szybki sposób wpasować listwę w aranżację wnętrza lub też wyeksponować na zasadzie kontrastu, co zdecydowanie doda wnętrzu nadzwyczajnego wyglądu. Istotnym aspektem jest natomiast to, by wykorzystana do pomalowania listwy przypodłogowej Mardom MD361 farba nie miała rozpuszczalników.

Bezproblemowy montaż listew MD361 Mardom Decor

Prezentowany przez naszą firmę model MD361 Mardom Decor, dzięki lekkości materiałów używanych do jego produkcji jest bardzo łatwy w zamocowaniu. W ofercie sklepu internetowego mamy także dostępne akcesoria do montażu i kleje firmy Mardom Decor. To właśnie za ich sprawą w łatwy sposób możesz odmienić dowolne wnętrze, mocując przypodłogową listwę do ściany, ukrywając brzydko wyglądające zakończenia tapet, malowania, jak i również szczelinę dylatacyjną.

Klej montażowy Mardom Decor FIX PRO, jak i również klej na łączenia listew Mardom Decor FIX EXTRA pozwolą przyoszczędzić czas i pieniądze w czasie remontu domu. Nie trzeba zatrudniać profesjonalistów, którzy będą pomagać w aranżacji wnętrza na nowo. Listwę przypodłogową MD361 Mardom Decor można bez żadnych problemów zamontować samemu.

Doradztwo przy zakupie listew przypodłogowych

W razie pytań bądź wątpliwości związanych z wyborem listwy MD361 Mardom Decor w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl nawiąż kontakt z nami. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu, a także wiedzy na temat całego asortymentu pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące nowoczesnych listew przypodłogowych. Z miłą chęcią udzielimy również odpowiedzi na temat doboru odpowiednich produktów, ich specyfikacji, zastosowania, jak i również sposobu instalacji idealnego modelu, w tym ozdobnej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD361.

Ponadto pomożemy w doborze odpowiedniego kleju montażowego oraz pozostałych akcesoriów do ich przymocowania. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas kompleksowego podejścia do klienta oraz jego oczekiwań dotyczących zagospodarowania dowolnej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: