• -5%

Mardom Decor MD234 Listwa przypodłogowa

53,00 zł 50,35 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50.35 zł

Opis produktu

MD234 to listwa, za sprawą której podkreślisz piękno każdej podłogi, nadając charakteru swojemu wnętrzu. Listwa przypodłogowa ukryje wszelkie okablowanie, pęknięcia, jak i również szczelinę dylatacyjną. Cechuje się wysoką odpornością na uderzenia oraz wilgoć, a dodatkowo jest lekka i łatwa w montażu. Listwę przypodłogową Mardom Decor MD234 można pomalować dowolną farbą bez rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD234
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD234 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Wykańczanie mieszkania to pracochłonne i często drobne działania, które ostatecznie dają jednak doskonały efekt wizualny. Tak jest między innymi w przypadku montażu listew przypodłogowych. Dobrze dobrana listwa przypodłogowa to element niezbędny w każdym wnętrzu. Absolutnie nie warto z niego rezygnować, bo to rozwiązanie nie tylko dekoracyjne, ale też niezwykle praktyczne. Doskonała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD234 to propozycja dla osób szukających ekskluzywnych listew przypodłogowych, dzięki którym każde pomieszczenie nabierze charakteru. Listwa Mardom Decor MD234 to "kropka nad i" podczas wykańczania mieszkania lub domu.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD234

Dlaczego absolutnie nie należy zrezygnować z montażu listwy? Pełni ona sporo funkcji typowo praktycznych, dzięki czemu pomieszczenie podczas eksploatacji będzie lepiej się prezentować.

Tego typu listwa jaką jest MD234 pozwala ukryć różnego rodzaju niedoróbki na styku ścian oraz podłogi - to niestety problem nie do uniknięcia. Na szczęście można to wszystko schować właśnie poprzez przyklejanie listwy. Można za nią ukryć również kable, które prowadzone są na przykład do telewizora czy routera. Jedną z ważnych funkcji jest też możliwość ukrycia szczeliny dylatacyjnej, która powstaje podczas układania na podłodze paneli czy parkietu. Szczelina dylatacyjna i mankamenty na styku ściany i podłogi uda się doskonale zamaskować, wystarczy zamontować listę MD234, co jest naprawdę dziecinnie proste i z reguły nie wymaga pomocy ze strony specjalistów remontowo-budowlanych.

Czym charakteryzuje się listwa Mardom Decor MD234?

Pojedyncza listwa MD234 od Mardom Decor ma długość 200 cm, wysokość 7,8 cm, wykonana jest z wysokiej jakości materiału, jakim jest polimer HD. Pochodzi z kolekcji Elite - jak sama nazwa wskazuje jest to zatem produkt dedykowany do wnętrz eleganckich, wysublimowanych i jedynych w swoim rodzaju. Listwa MD234 to produkt, który oczywiście będzie doskonale współgrał również z wnętrzami w stylu skandynawskim, rustykalny, elektrycznym.

Ze względu na bardzo prosty design oraz możliwość pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników, listwa MD234 ta doskonale w będzie współgrać tak naprawdę z każdym rodzajem podłogi. Co więcej, można dopasować ją też do praktycznie wszystkich sposobów wykończenia ściany. Uniwersalność tego produktu to jego bardzo mocna strona.

MD234 i łatwość montażu

Kolejna ważna cechą listwy przypodłogowej Mardom Decor MD234 to też łatwość montażu. Przyklejanie listwy przypodłogowej nie musi się zatem kojarzyć z nużącą i odrobinę przydługą pracą. Listwy z łatwością można przykleić za pomocą odpowiedniego dedykowanego do niej kleju. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się 2 rodzaje klejów: Mardom Decor Fix Pro oraz Mardom Decor Fix Extra.

Co daje użytkownikom zastosowanie właśnie tego rodzaju kleju? Pewność, że montaż będzie przebiegał bez problemu, sama listwa zostanie doskonale umocowana do ściany, dzięki czemu będzie trzymać się stabilnie, nie odklejając się samoistnie nawet po wielu latach. Montaż listwy MD234 jest bardzo prosty i można zrobić to po prostu samodzielnie, nie korzystając przy tym ze wsparcia profesjonalnej ekipy remontowo-budowlanej.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Wytrzymałość listwy MD234

Ostatni parametr godne uwagi to bardzo duża wytrzymałość listwy Mardom Decor MD234. Jest ona odporna na wilgoć, a zatem bez narażenia na zniszczenie można ją przecierać wilgotną szmatką, aby ją odświeżyć i oczyścić z kurzu czy brudu. Gładka powierzchnia listwy MD234 generalnie nie gromadzi zbyt wiele kurzu, dzięki czemu sprzątanie jest proste i efektywne. Użycie tej listwy to zatem nie tylko dobre posunięcie w idealnym wykończeniu mieszkania, ale też najlepszy wybór, jeżeli chodzi o prostotę w utrzymaniu czystości.

Masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: