• -8%

Mardom Decor MDD308F Listwa ścienna

168,13 zł 154,68 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Przy pomocy ściennej listwy elastycznej Mardom Decor MDD308F nadasz aranżacji ekskluzywnego wykończenia, łącząc ścienne elementy w spójną całość nawet przy łukach i kolumnach. Giętka listwa ścienna MDD308 Flex marki Mardom Decor jest niepodatna na uderzenia i wilgoć. Produkt jest również lekki i szybki w montażu. Możliwość malowania pozwala na dopasowanie jej do każdej kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Symbol
  MDD308F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDD308F

Giętka listwa ścienna Mardom Decor MDD308F jako wysokiej jakości produkt spełni wymagania każdego miłośnika ekskluzywnych dekoracji ścian a nawet sufitów. Stworzenie produktu z solidnych tworzyw i zadbanie o najdrobniejsze detale sprawia, że koło listwy ściennej MDD308F nikt nie przejdzie obojętnie. Elastyczność Mardom Decor MDD308F doskonale dopasowuje się do wielorakich zaokrągleń ścian jak na przykład kolumny, półkolumny oraz łuki, a wyrafinowany kształt pozwala na użycie prezentowanej listwy ściennej w niejednej stylistyce wnętrza.

CX190 FLEX i jej niespotykany szyk

Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDD308F to detal ozdobny, który wniesie do każdego pomieszczenia majestatycznego akcentu. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowo przemyślanej formy, zachwycającą swoją szykownością, a zarazem jest naprawdę oryginalna. Elastyczna listwa ścienna MDD308F Mardom Decor to produkt, który zdecydowanie spodoba się wielbicielom tradycyjnych wnętrz, ceniących wysokiej jakości efekty ścienne oraz sufitowe w dowolnym wnętrzu. Detal jest wyprodukowany tak, by nie tylko zamaskować widoczne nierówności malowania oraz zakończenia tapety, ale również stworzyć wytworne sztukateryjne kompozycje.

Wytrzymała gięta ścienna listwa Mardom Decor MDD308F

Stworzenie giętej listwy ściennej MDD308F Mardom Decor z materiałów z najwyższej półki przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to luksusowy model. Sztukateria dekoracyjna w postaci listwy ściennej MDD308F Mardom Decor mimo wysokiej elastyczności wyróżnia się niebywałą solidnością na uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Co więcej, producent zadbał o to, by listwa ścienna Mardom Decor MDD308F była także wodoodporna, tak więc można produkt zastosować bez względu na występujące warunki.

Mardom Decor MDD308F i gotowość do malowania

MDD308F Mardom Decor to giętka sztukateria dekoracyjna, fabrycznie przygotowana do malowania. Pozwala to na wtopienie produktu teoretycznie do dowolnego pomieszczenia przy wykorzystaniu wybranej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDD308F jest więc niezwykle praktyczna.

Listwa ścienna MDD308F Mardom Decor oraz sposób montażu

Giętka ścienna listwa MDD308F Mardom Decor jest sztukaterią dekoracyjną niebywale prostą w zamocowaniu. Zamontowanie modelu na ścianie lub suficie dokonuje się wyłącznie przy użyciu dedykowanych klejów montażowych no i bezspornie właściwych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy wykorzystać klej montażowy Mardom Decor FIX, a także klej na łączenia listew FIX elastyczny Mardom Decor. W razie pytań dotyczących montażu giętej listwy ściennej zachęcamy do skontaktowania się z naszym sklepem.

Profesjonalna pomoc przy zakupie listew dekoracyjnych

Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania związane z doborem, zakupem, jak i także montażem elementów sztukaterii dostępnych w naszym sklepie internetowym to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przybliżą parametry techniczne każdego modelu, znajdującego się w naszym sklepie, jak i również udzielą wszelkich odpowiedzi związanych z giętą ścienną listwą MDD308F Mardom Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: