• -5%

Mardom Decor MD255 Listwa ścienna

29,77 zł 28,28 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.28 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Mardom Decor MD255 to produkt pokryty wysokiej jakości gruntem w kolorze białym, co sprawia, że jest gotowa do malowania dowolną farbą bez rozpuszczalników. Dekoracyjna listwa Mardom stworzy wspaniałe kompozycje ścienne lub wyznaczy przestrzenie w pomieszczeniu, doskonale wykańczając wnętrze. Ozdobna listwa Mardom MD255 jest lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  MD255
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD255 listwa ścienna

Zastanawiasz się, jak tanio i szybko odświeżyć mieszkanie? Listwa ścienna Mardom Decor MD255 z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jest to produkt niedrogi, który jednocześnie gwarantuje ponadprzeciętne parametry użytkowe. Zadowoli to wszystkich, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość wykonania. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 to sztukateria znanego i cenionego producenta. Właśnie dlatego możemy mieć pewność, że pozostanie ona w nienaruszonym stanie przez cały okres eksploatacji. Prawidłowo zamontowana nie będzie odpadać od powierzchni nawet po wielu latach. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 nie zmniejsza swobody użytkowania wnętrza. Prezentuje się subtelnie, a zarazem niebanalnie.

Listwa ścienna o klasycznym wzornictwie

Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z trendów wnętrzarskich. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 zachwyca minimalistycznym wzornictwem, które daje wiele możliwości aranżacyjnych. Bez większych trudności wpasujemy sztukaterię w dany wystrój. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 pasuje zarówno do nowoczesnych i modernistycznych, jak i pałacowych wnętrz. Warto wspomnieć, że sprawdzi się ona nie tylko w przestronnych, ale także niewielkich pomieszczeniach. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 to prawdziwa gratka dla tych, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale. Jest to produkt precyzyjnie wykończony, a więc nie znajdziemy tutaj najmniejszych niedociągnięć.

Zmiana koloru listwy Mardom Decor MD255

Listwa ścienna Mardom Decor MD255 może zostać pomalowana na dowolnie wybrany kolor. W tym temacie panuje pełna dowolność. Pewne jest jednak to, że opisywana sztukateria w każdym wydaniu będzie wyglądać wyśmienicie. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 to produkt gotowy do pomalowania, co gwarantuje nam znaczną oszczędność czasu. Możemy zapomnieć o papierze ściernym, czy też podkładach gruntujących. Wystarczy zakup odpowiedniej emalii. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 może zostać pomalowana wyłącznie farbą, która w swoim składzie nie posiada rozpuszczalników. Są to agresywne związki, które mogły uszkodzić tworzywo, z którego została wykonana sztukateria. Sam proce malowania przebiega sprawnie i przyjemnie. Biała listwa ścienna Mardom Decor MD255 nie wymaga zbyt dużej ilości warstw. Pożądany odcień można uzyskać po nałożeniu jednej lub dwóch powłok farby. Bezpośrednio po wyschnięciu produkt może być przymocowany do ściany.

Czym zamontować listwę Mardom Decor MD255?

Listwa ścienna Mardom Decor MD255 jest niekłopotliwa w montażu. Będzie nam potrzebny jedynie klej Mardom Decor FIX PRO oraz klej do łączeń FIX EXTRA. Oba produktu nie są zbyt drogie, a więc nie trzeba obawiać się wysokich kosztów. Przed ostatecznym przymocowaniem sztukaterii upewnijmy się, że znajduje się ona w odpowiednim położeniu. Listwa ścienna Mardom Decor MD255 może zostać umieszczona na dowolnej wysokości, a więc jest to kwestia bardzo indywidualna. Klej uzyskuje pełne wiązanie dopiero po pewnym czasie. Jeśli nieprawidłowo umiejscowiliśmy listwę, to możemy skorygować jej położenie. Nie czekajmy jednak długo - tutaj liczy się czas.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: