• -5%

Mardom Decor MD003 Listwa ścienna

23,70 zł 22,51 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.51 zł

Opis produktu

Niezwykle efektowna listwa ścienna Mardom Decor MD003 to produkt pokryty powłoką gruntu najwyższej jakości, charakteryzującą się właściwościami wodoodpornymi i ochronnymi. Dzięki tym cechom, listwę tę można bez obaw stosować w każdym rodzaju pomieszczenia. Jej funkcja nie ogranicza się jedynie do dekoracji – doskonale maskuje ona zakończenia tapet, subtelnie definiując przestrzeń. Co więcej, ozdobną listwę Mardom MD003 można swobodnie pomalować wybranym kolorem farby, przy czym warto korzystać z farb pozbawionych rozpuszczalników, by uzyskać najlepszy efekt.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1
 • Symbol
  MD003
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD003 listwa ścienna

Listwa ścienna Mardom Decor MD003 została zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie. To estetycznie wykończona sztukateria, która potrafi całkowicie odmienić charakter każdego wnętrza. Jest to rozwiązanie idealne dla zwolenników nowoczesnych, klasycznych oraz minimalistycznych aranżacji. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 wniesie nową energię i niezwykły klimat do każdego pomieszczenia. Jej wyjątkowa elegancja sprawia, że jest ona wszechstronna i dopasowuje się do wielu stylów.

Model ten gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 stanowi idealne wyposażenie dla salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki czy też przedpokoju. Jej uniwersalność sprawia, że możemy ją dostosować do indywidualnych upodobań i potrzeb każdego wnętrza. To rozwiązanie, które z pewnością przyczyni się do nadania świeżości i wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu.

Trwałość listwy ściennej MD003

Listwa ścienna Mardom Decor MD003 w całości została wytworzona z certyfikowanych tworzyw, co stanowi kluczowy element jej trwałości. To właśnie dzięki temu, nie musimy się martwić o jej wytrzymałość, ponieważ bez względu na otaczające ją warunki, listwa zachowa swój pierwotny stan. Połączenie wytrzymałości i lekkości to charakterystyka tej listwy. Możemy być pewni, że nie dojdzie do jej oderwania od ściany pod wpływem ciężaru. Bezpieczeństwo eksploatacji jest na naprawdę wysokim poziomie.

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na aranżację nowoczesną, klasyczną czy minimalistyczną, listwa ścienna Mardom Decor MD003 to wybór na długie lata. Jej jakość i trwałość są niezrównane. Co więcej, ta unikatowa sztukateria jest dostępna w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że jest to rozsądna inwestycja dla tych, którzy cenią jakość i jednocześnie dbają o budżet. Pomimo swojej przystępnej ceny, listwa ścienna Mardom Decor MD003 prezentuje się luksusowo i elegancko, dzięki czemu wniesie wyjątkowy charakter do każdego wnętrza.

Samodzielny montaż listwy Mardom Decor MD003

Listwa ścienna Mardom Decor MD003 została zaprojektowana tak, aby można ją było zamontować samodzielnie, bez konieczności angażowania doświadczonych fachowców, co pozwoli zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Ważne jest jednak, aby podczas procesu montażu zachować precyzję i dbałość o szczegóły.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na aranżację nowoczesną, klasyczną czy minimalistyczną, listwa ścienna Mardom Decor MD003 jest wszechstronna i dopasowuje się do wielu stylów. Możemy ją umieścić na dowolnej wysokości w pomieszczeniu, jednak zaleca się dokładne pomiary i ewentualnie skorzystanie z poziomicy, aby zapewnić równomierne położenie na całej przestrzeni.

Warto zaznaczyć, że podczas montażu listwy ściennej Mardom Decor MD003 używamy kleju montażowego Mardom Decor FIX PRO oraz FIX EXTRA do łączeń. Te kleje gwarantują nie tylko mocne przytwierdzenie, ale również zapewniają odpowiednią przyczepność. Należy jednak pamiętać, że pełna przyczepność kleju osiągnie się po określonym czasie, jak wskazane przez producenta. Dlatego ważne jest, aby po zakończeniu montażu dać klejowi odpowiedni czas na utwardzenie.

Listwa ścienna o stylowym designie

Opisywana listwa ścienna Mardom Decor MD003 jest relatywnie prosta, co stanowi jej spory atut. Pasuje ona do niemal każdego wystroju. Warto jest podkreślić, że nie przytłoczy ona nawet małego pomieszczenia, a więc nie musimy obawiać się efektu przepychu. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 występuje w kolorze białym, jednak możemy ją pomalować. Najlepiej zrobić to jeszcze przed montażem. Pamiętajmy, że listwa ścienna Mardom Decor MD003 może zostać pomalowana wyłącznie farbą, która nie posiada w składzie rozpuszczalników. W innym przypadku moglibyśmy doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia tworzywa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: