• -5%

Mardom Decor MD003 Listwa ścienna

27,24 zł 25,88 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Dekoracyjna listwa ścienna Mardom Decor MD003 to produkt pokryty najwyższej jakości gruntem posiadającym właściwości wodoodporne i ochronne, dzięki czemu można jej użyć w każdym pomieszczeniu. Listwa nie tylko ozdobi wnętrze, ale również doskonale zamaskuje zakończenia tapet, wydzielając przestrzeń. Ozdobna listwa Mardom MD003 jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1
 • Symbol
  MD003
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD003 listwa ścienna

Listwa ścienna Mardom Decor MD003 powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie wysoką jakość w korzystnej cenie. Estetycznie wykończona sztukateria odmieni charakter każdego wnętrza. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę do nowoczesnych, klasycznych i minimalistycznych aranżacji. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 sprawi, że pomieszczenie zyska świeżości i nieprzeciętnego klimatu. Model ten jest wyjątkowo elegancki, a więc gwarantuje on szeroki zakres zastosowań. Proponowana listwa ścienna Mardom Decor MD003 to prawdziwy strzał w dziesiątkę do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, czy też przedpokoju. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań.

Czy listwa Mardom Decor MD003 jest trwała?

Listwa ścienna Mardom Decor MD003 została w całości wykonana z certyfikowanych tworzyw. To właśnie dzięki temu nie musimy martwić się o jej trwałość. Niezależnie od warunków otoczenia utrzyma ona swoją pierwotną formę. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 to połączenie wytrzymałości i niskiej wagi. Nie musimy więc obawiać się, że odpadnie ona od ściany pod wpływem ciężaru. Nic takiego się nie stanie! Przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 to zakup na długie lata. Ciężko znaleźć jest na rynku sztukaterią o podobnej jakości, która byłaby dostępna w tak okazyjnej cenie. Jest to więc propozycja dla tych, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 będzie wyjątkową ozdobą naszego mieszkania. Sprawia ona wrażenie luksusowej pomimo tego, że kosztuje niewiele.

Samodzielny montaż listwy Mardom Decor MD003

Listwa ścienna Mardom Decor MD003 może zostać przymocowana samodzielnie. Nie potrzebujemy wsparcia doświadczonych fachowców, a więc zaoszczędzimy sporą ilość gotówki. Ważne jest to, aby podczas montażu wykazać się precyzją i rzetelnością. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 może zostać umieszczona na dowolnej wysokości. Pierwszym krokiem jest więc dokonanie niezbędnych pomiarów. Być może przydatna okaże się poziomica. Pamiętajmy, że listwa ścienna Mardom Decor MD003 musi znajdować się w całym pomieszczeniu na tej samej wysokości. Tylko wtedy będzie prezentować się nienagannie. Do przymocowania sztukaterii będzie nam potrzebny klej montażowy Mardom Decor FIX PRO oraz FIX EXTRA klej do łączeń. Z łatwością uzyskamy pożądaną przyczepność. Pojawia się ona dopiero po czasie wskazanym przez producenta kleju.

Listwa ścienna o stylowym designie

Opisywana listwa ścienna Mardom Decor MD003 jest relatywnie prosta, co stanowi jej spory atut. Pasuje ona do niemal każdego wystroju. Warto jest podkreślić, że nie przytłoczy ona nawet małego pomieszczenia, a więc nie musimy obawiać się efektu przepychu. Listwa ścienna Mardom Decor MD003 występuje w kolorze białym, jednak możemy ją pomalować. Najlepiej zrobić to jeszcze przed montażem. Pamiętajmy, że listwa ścienna Mardom Decor MD003 może zostać pomalowana wyłącznie farbą, która nie posiada w składzie rozpuszczalników. W innym przypadku moglibyśmy doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia tworzywa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: