• -5%

Mardom Decor MD002 Listwa ścienna

29,96 zł 28,46 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.46 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Mardom Decor MD002 jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który dodaje charakteru i wyjątkowości aranżacji wnętrza. Jej unikalne wzornictwo stanowi wspaniałe uzupełnienie wystroju, tworząc interesujące kompozycje na ścianach. Jednym z atutów listwy ściennej MD002 jest jej lekkość, co ułatwia proces montażu. Dzięki temu nawet osoby nieposiadające doświadczenia w pracach remontowych mogą z powodzeniem zamontować ją samodzielnie.

Listwa Mardom Decor MD002 została również zaprojektowana z myślą o trwałości. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, co sprawia, że można ją zastosować nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  MD002
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MD002

Optymalny wybór dla tych, którzy dążą do perfekcyjnego wykończenia wnętrza – listwa ścienna Mardom Decor MD002 łączy w sobie zarówno walory dekoracyjne, jak i praktyczne. To rozwiązanie nie tylko estetycznie podnosi charakter każdego pomieszczenia, lecz także dodaje mu funkcjonalności. Wartością dodaną jest możliwość dostosowania listwy do indywidualnych upodobań poprzez pomalowanie jej odpowiednią farbą do wnętrz. Dzięki tej elastyczności w kwestii kolorystyki, listwa MD002 zyskuje zdolność doskonałego dostosowania się do pozostałych elementów wystroju wnętrza.

Nasza internetowa platforma, maszwnetrze.pl, oferuje wyjątkową sztukaterię wykończeniową Mardom Decor, która umożliwia szybkie i efektowne zmiany w aranżacji wnętrza. Listwy naścienne Mardom Decor MD002 pozwalają tworzyć niepowtarzalne kompozycje ścienne, emanujące niezwykłą elegancją. Możemy zagwarantować, że te dekoracyjne listwy doskonale wkomponują się w każdy rodzaj stylistyki pomieszczenia – od minimalistycznej do luksusowej, pełnej przepychu.

Listwa Mardom Decor MD002 to nie tylko ozdobny element, lecz również symbol subtelności i wyrafinowania. Możliwość jej zamontowania jako uniwersalnego elementu sztukateryjnego podniesie wartość estetyczną zarówno danego pomieszczenia, jak i całego mieszkania. Dzięki niezwykle efektownemu wykończeniu, które zapewnia nasza ścienna listwa MD002, spojrzenia gości zostaną przyciągnięte, a ich zachwyt będzie nieodzowny.

Mardom Decor MD002

Nasza ozdobna listwa ścienna Mardom Decor MD002 to doskonałe spełnienie oczekiwań naszych Klientów w kwestiach funkcjonalnych, jakościowych oraz wizualnych. Perfekcyjne wykonanie gwarantuje, że każdy detal został starannie dopracowany, zapewniając wyjątkową satysfakcję.

Ta ścienna listwa wykończeniowa Mardom Decor MD002 jest równocześnie rewelacyjnym sposobem na szybką i nieskomplikowaną metamorfozę wnętrza. Warto podkreślić, że nasz produkt jest całkowicie odporny na zmienne warunki klimatyczne, co gwarantuje jego niezachwianą trwałość i długotrwałe użytkowanie.

Niezwykle istotne jest to, że dekoracyjna listwa Mardom Decor MD002 została wzbogacona o specjalne powłoki ochronne, dzięki którym uzyskała odporność na wilgoć oraz wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia, takie jak wgniecenia czy zarysowania, które mogą pojawić się podczas prac remontowych. Dzięki tej trwałości, można w pełni cieszyć się pięknym wyglądem naszej ściennie listwy dekoracyjnej Mardom Decor MD002 przez długie lata.

Listwa Mardom Decor MD002 i prostota mocowania

Łatwość montażu ściennych listew wykończeniowych Mardom Decor MD002 jest rezultatem zastosowania tworzyw o niezwykle niskiej wadze. Dzięki temu, praca z naszym produktem staje się niezwykle prosta, co umożliwia nawet osobom bez doświadczenia w dziedzinie remontów skuteczne korzystanie z niego. Dodatkowo, dla ułatwienia całego procesu, oferujemy na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl kleje montażowe Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA, które doskonale nadają się do łączenia elementów. Daj się ponieść kreatywności przy użyciu Mardom Decor i stwórz unikalne aranżacje!

Porada fachowców w wyborze listew Mardom Decor

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub problemy związane z zakupem ściennych listew wykończeniowych Mardom Decor MD002, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Nasi pracownicy, posiadający obszerną wiedzę, są gotowi służyć pomocą w realizacji Państwa marzeń związanych z transformacją wnętrza. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących oferowanej przez nas sztukaterii Mardom Decor, w tym jej cech, właściwości oraz sposobu montażu z wykorzystaniem klejów Mardom Decor FIX PRO i FIX EXTRA. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Państwu wsparcie na każdym etapie, by osiągnąć najlepsze rezultaty i spełnić Państwa oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: