• -7%

NMC PB1 Pilaster

567,31 zł 527,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 527.60 zł

Opis produktu

Pilaster NMC Arstyl PB1 to płaski filar przyścienny pełniący funkcje dekoracyjną. Stylowy i oryginalny element dekoracyjny do łatwego montażu na ścianie. Finezyjny i klasyczny kształt pozwala wyjątkowo ozdobić przestrzeń wewnętrzną Twojego pomieszczenia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Trwały i odporny na uszkodzenia. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą sztukaterii NMC.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  55.1
 • Szerokość (cm)
  35.9
 • Symbol
  PB1
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Pilaster NMC Arstyl PB1

Jeśli chcą Państwo zaaranżować swoje wnętrze w sposób nawiązujący do antycznej harmonii i klasycznego ładu to produkt, jakim jest pilaster NMC Arstyl PB1 jest właśnie dla Was! Poza aranżacją rodem z rzymskiego pomieszczenia dekoracyjny pilaster NMC Arstyl PB1 doda niekonwencjonalnej elegancji i ekskluzywnego stylu, w każdym pokoju, w jakim się znajdzie.

Do czego zazwyczaj stosowane są tego typu elementy sztukateryjne? Pilastry służą przede wszystkim do zbudowania pewnej obudowy dla drzwi, jak i okien. Ramy, która zaprezentuje się ekskluzywnie i doda niezwykle oryginalnego charakteru każdej stylizacji. Pilastry ścienne NMC PB1 cenią sobie szczególnie Klienci, którzy uwielbiają otaczać się klimatem luksusu i przepychu.

Funkcjonalność i różnorodność aranżacji

Nasza firma nie zamyka się na jeden rodzaj Klientów, toteż produkty takie jak ozdobny pilaster NMC Arstyl PB1 został tak zaprojektowany w taki sposób, aby jego wzór był uniwersalny i potrafił wtapiać się w różnego rodzaju aranżacje wnętrz. Pilastry NMC PB1 mogą więc stosować osoby o nieco bardziej nowoczesnych i ekstrawaganckich pomysłach, umieszczając dodatkowy element w pewien sposób kontrastujący lub też idealnie dopasowany do awangardowego stylu danego pokoju.

Sztukateria dekoracyjna w postaci pilastra NMC Arstyl PB1, którą oferujemy na stronie www.maszwnetrze.pl będzie idealnym dodatkiem do każdej aranżacji. Wyciągnie wszystkie walory stylizacji i podkreśli je w taki sposób, że zarówno domownicy, jak i ich najbardziej wymagający goście będą cieszyć się jego wyjątkową prezencją przez długie lata. Nie można jednak pominąć, iż produkt ozdobny, czyli wspomniany już pilaster NMC Arstyl PB1 pełni nie tylko nadzwyczaj stylową funkcję wizualną, ale także odgrywa bardzo istotną rolę użytkową. Jest bowiem elementem, który służy jako podpora ścian w utrzymaniu konstrukcji.

NMC Arstyl PB1 – produkcja najwyższej klasy

Nie jest tajemnicą, iż do produkcji sztukaterii NMC, w tym pilastrów NMC Arstyl PB1 wykorzystywane są materiały bardzo dobre jakości, doskonałe pod względem właściwości, a także technologia, która dzięki swojej nowoczesności pozwala uzyskać produkt o perfekcyjnej trwałości i o długim stanie użytkowania. Co więcej, by dodatkowo zabezpieczyć pilastry NMC PB1 Arstyl pokryto je powłoką o właściwościach zabezpieczających. Specjalna warstwa ochronna uodparnia pilastry z linii NMC na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Mogą więc Państwo śmiało czyścić pilastry NMC Arstyl PB1 bez obaw o skutki uboczne po zetknięciu się produktu z wilgocią. Zarazem wytrzymałość na wszelkie uderzenia i wgniecenia zapewnia komfort montażu.

Dodatkową zaletą pilastrów ozdobnych NMC Arstyl PB1 jest możność pomalowania jej farbą do wnętrz, która nie zawiera rozpuszczalników. Proponujemy więc farby akrylowe bądź silikonowe. Powłoka, którą pokryty jest gotowy produkt wspomaga przyczepność farby. Pozwalamy Państwu na dowolność w doborze barw i ostatecznego produktu zakupionej sztukaterii, w postaci pilastra NMC Arstyl PB1.

Zaoszczędź czas i pieniądze z NMC

W ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl mamy do zaoferowania kleje do montażu NMC Adefix NEW oraz NMC Adefix PLUS do łączeń. Z wymienionymi oraz innymi dostępnymi w naszej ofercie instalacja pilastrów NMC PB1 nie będzie ani trochę skomplikowana. Zaufajcie Państwo naszej marce i pozwólcie sobie zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i cenny czas.

W razie jakichkolwiek pytań

Wiedząc, że wybór produktów do aranżacji wnętrz sprawia wiele kłopotów naszym Klientom jesteśmy otwarci, by Państwu pomóc! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy informacji na temat specyfikacji poszczególnych produktów, w tym pilastrów NMC Arstyl PB1, a także wytłumaczymy sposób montażu sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-mail: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: