• -8%

Creativa KDS-06 Pilaster

380,40 zł 349,97 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 349.97 zł

Opis produktu

Ozdobne pilastry Creativa KDS-06 o ciekawym wzornictwie znajdują zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, tworząc niepowtarzalne i eleganckie dekoracje ścienne, na przykład przy obudowie drzwi czy okien, imitując kolumny. Te ozdobne dodatki doskonale komponują się zarówno z klasycznymi wnętrzami, dodając im pożądanego luksusu, jak i nadając oryginalny i indywidualny charakter, którego nie da się podrobić.

Opis

 • Wymiary
  200 x 25 x 3
 • Symbol
  KDS-06
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Pilaster Creativa KDS-06

Rozważając wybór z najlepszych materiałów, warto zastanowić się nad pilastrą Creativa KDS-06. Jego wyjątkową cechą jest nie tylko doskonała jakość wykonania, ale również piękny kształt i niepowtarzalne wzornictwo. Dzięki możliwości pomalowania go dowolną farbą wodną do wnętrz, staje się on jednym z najbardziej wyjątkowych elementów wystroju, gotowym do dowolnych modyfikacji. Creativa KDS-06 wniesie charakter do każdego wnętrza, które pragnie odmiany stylu.

Powrót do antyku i nie tylko z pilastrami Creativa

Creativa KDS-06 to nie tylko estetyka, lecz także dbałość o najmniejszy detal, gdzie użyte materiały najwyższej klasy i nowoczesna technologia gwarantują perfekcję w każdym szczególe. Odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne warstwa ochronna sprawia, że pilastry Creativa KDS-06 można montować nawet w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka czy kuchnia, umożliwiając jednocześnie łatwe czyszczenie sztukaterii.

Creativa KDS-06 – dbałość o najmniejszy detal

Wyjątkowe wzornictwo pilastrów Creativa KDS-06 sprawia, że element ten doskonale odnajdzie się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej aranżacji dowolnego wnętrza. W produkcji tej dekoracji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały, które pozwalają stosować pilastry również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i zmienność temperatury.

Samodzielny montaż pilastrów

Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość pokrycia pilastra Creativa KDS-06 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, co daje swobodę w dostosowywaniu elementów sztukaterii do aranżacji wnętrza.

Samodzielny montaż pilastrów jest prosty dzięki klejom Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na wykwalifikowanej ekipie remontowej.

Macie Państwo pytania?

W razie pytań dotyczących wyboru elementów sztukaterii serdecznie zachęcamy do natychmiastowego kontaktu. Jesteśmy dostępni dla klientów w każdej chwili, służąc informacjami na temat specyfikacji produktu, sposobu montażu i innych informacji dotyczących oferowanych przez nas produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: