Obniżka! Creativa KDS-06 Pilaster Zobacz większe

Creativa KDS-06 Pilaster

Wyjątkowa okazja!

KDS-06

Nowy produkt

Myśląc o wykonaniu z najlepszej jakości materiałów, można równie dobrze myśleć o pilastrze Creativa KDS-06. Jego cechą charakterystyczną jest wspaniały kształt i wyjątkowe wzornictwo. Ze względu na możliwość pomalowania go dowolną wodną farbą do wnętrz, stanowi on jeden z najbardziej wyjątkowych elementów wnętrza, podlegających dowolnej modyfikacji. Creativa KDS-06 nada stylu każdemu wnętrzu właśnie tego potrzebującego.

Więcej szczegółów

263,27 zł brutto/szt.

-8%

286,16 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Symbol KDS-06
Materiał Poliuretan
Powłoka Podkład
Właściwości Odporne na wilgoć i uderzenia
Wymiary 200 x 25 x 3
Zalecany klej Cezar creativa

Więcej informacji

Pilaster Creativa KDS-06

Pilastry są elementami dekoracyjnymi skierowanymi przede wszystkim do ludzi, którzy chcą nadać eleganckiego, a zarazem ekskluzywnego wyglądu swojemu wnętrzu. Dostępny na www.maszwnetrze.pl pilaster dekoracyjny Creativa KDS-06 to nic innego jak rzadko spotykana ówcześnie ozdoba ścienna, która w każdym wnętrzu zaprowadzi klasyczną harmonię i porządek.

Ozdobne, o ciekawym wzornictwie pilastry Creativa KDS-06 instalowane są w pomieszczeniach mieszkalnych w celu skonstruowania niepowtarzalnej i niezwykle eleganckiej dekoracji ściennej jak na przykład obudowy drzwi lub okien imitującej kolumny. Tego typu dodatki ozdobne doskonale współgrają z klasycznie urządzonymi wnętrzami, roztaczając w nich bardzo pożądaną aurę luksusu oraz nadając im ekskluzywnego, jak i indywidualnego charakteru, którego nie da się podrobić.

Powrót do antyku i nie tylko z pilastrami Creativa

Nasze pilastry ścienne Creativa, również model KDS-06 mają bez wątpienia jedną bardzo istotną zaletę. Dzięki ich uniwersalnemu wzornictwu nie muszą być przeznaczone tylko i wyłącznie dla Klientów posiadających wnętrza o stylistyce klasycznej, gdzie panują harmonia i minimalizm. Wielbiciele nowoczesnych, oryginalnych, nawet ekstrawaganckich kompozycji mają szansę wykorzystać dekoracyjne pilastry Creativa KDS-06, montując je w pomieszczeniu o zupełnie odmiennej od konwencjonalnej aranżacji.

Oferowany na www.maszwnetrze.pl pilaster Creativa KDS-06 będzie wspaniałym, dopełniającym stylizację wnętrza dodatkiem, który zwróci uwagę nawet najbardziej konsekwentnych i wymagających Klientów oraz ich przyszłych gości. Ozdoba w postaci pilastra Creativa KDS-06 doda niespotykanego, gustownego charakteru każdemu pokojowi. Nie należy jednak zapomnieć, iż jest to element sztukateryjny, który pełni zarówno funkcję estetyczną, ale także użytkową i nadzwyczaj funkcjonalną. Pilaster Creativa KDS-06 bowiem służy jako podpora konstrukcji. Produkt sztukateryjny, jakim jest pilaster Creativa KDS-06 będzie więc nie tylko cieszył oko każdego z domowników, ale zaprowadzi w każdym pomieszczeniu ład i porządek.

Creativa KDS-06 – dbałość o najmniejszy detal

Na perfekcję w każdym szczególe ozdobnego pilastra Creativa KDS-06 składają się wykorzystane do produkcji najwyższej klasy materiały oraz najnowocześniejsza technologia. Powoduje to, że nawet najbardziej wymagający nabywcy, ceniący sobie wysoką jakość i precyzyjne wykończenie sztukaterii będą w pełni zadowoleni.

Dla większego komfortu i pewności co do stanu użytkowania produktów w postaci pilastrów Creativa KDS-06 zostały one dodatkowo pokryte warstwą ochronną, odporną zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość na wilgotne powietrze umożliwia Państwu montaż dekoracyjnych pilastrów Creativa KDS-06 nawet w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnie, a na dodatek pozwala na systematyczne czyszczenie sztukaterii w celu doprowadzenia jej do stanu sprzed zakupu. Odporność na uderzenia natomiast eliminuje wszelkiego rodzaju wpływy wgnieceń na strukturę produktu podczas jego instalacji.

Co więcej, niewątpliwym uproszczeniem dla naszych Klientów jest możliwość pokrycia pilastra Creativa KDS-06 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, na przykład farbą silikonową bądź akrylową. Stwarza to pole do kreatywności w dobieraniu elementów sztukaterii do aranżowanego wnętrza.

Samodzielny montaż pilastrów

Z pomocą klejów Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń instalacja pilastrów Creativa KDS-06 zajmie Państwu jedynie kilka chwil! Nie trzeba więc szukać wykwalifikowanej ekipy remontowej, pobierającej wysokie opłaty za fatygę. Współpraca ze sztukaterią Creativa, także pilastrem KDS-06 to oszczędność pieniędzy i czasu.

Macie Państwo pytania?

Jeśli dobór jakiegokolwiek elementu sztukaterii, w tym pilastra Creativa KDS-06 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl sprawia Państwu kłopot, zapraszany do bezzwłocznego kontaktu. Jesteśmy dla naszych Klientów dostępni w każdej chwili, by udzielić informacji na temat specyfikacji danego produktu, sposobu jego montażu oraz innych danych na temat naszych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane