• -8%

Creativa KDS-28 Detal dekoracyjny

34,89 zł 32,10 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.10 zł

Opis produktu

Creativa KDS-28 jest detalem dekoracyjnym, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób każdej aranżacji nadasz stylu i elegancji. Prezentowany produkt wytworzony jest z wytrzymałych, materiałów odpornych na wilgoć, pomalowanych białą farbą podkładową, co umożliwia nadanie mu wybranego koloru farbą wodną. Wyjątkowy wygląd detalu dekoracyjnego KDS-28 Creativa spowodowany jest pięknym wzornictwem, doskonałym w każdym elemencie.

Opis

 • Wymiary
  32 x 13 x 1
 • Symbol
  KDS-28
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa KDS-28

Creativa KDS-28 to detale dekoracyjne, które w prosty sposób dodają stylu i elegancji każdej aranżacji. Wyprodukowany z wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć, pomalowany białą farbą podkładową, produkt ten daje możliwość nadania mu preferowanego koloru za pomocą farb wodnych.

Niepowtarzalny wygląd detalu dekoracyjnego Creativa KDS-28 wynika z pięknego wzornictwa, które jest doskonałe pod każdym względem.

Powrót do antyku i nie tylko z detalami Creativa

Te ozdobne detale Creativa KDS-28, o interesującym wzornictwie, są montowane w pomieszczeniach mieszkalnych, tworząc niepowtarzalne i eleganckie dekoracje ścienne, takie jak obudowy drzwi czy okien imitujące kolumny.

Te ozdobne dodatki doskonale współgrają zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzem, tworząc pożądaną aurę luksusu i nadając wnętrzom ekskluzywny oraz indywidualny charakter, którego nie da się podrobić.

Creativa KDS-28 – dbałość o najmniejszy detal

Dbałość o najmniejszy detal detalu ozdobnego Creativa KDS-28 objawia się w zastosowaniu najwyższej klasy materiałów i nowoczesnej technologii produkcji. To sprawia, że nawet najbardziej wymagający nabywcy, ceniący sobie wysoką jakość i precyzyjne wykonanie sztukaterii, będą w pełni zadowoleni.

Dodatkową korzyścią dla klientów jest warstwa ochronna, zastosowana na portalu Creativa KDS-28, która zapewnia odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość na wilgotne powietrze umożliwia montaż detali ozdobnych Creativa KDS-28 nawet w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia.

Samodzielny montaż portali

Klienci mogą również skorzystać z możliwości pokrycia detalu Creativa KDS-28 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, co daje swobodę w doborze kolorystyki do aranżacji wnętrza.

Samodzielny montaż detali jest szybki i łatwy dzięki klejom Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń. To pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując konieczność angażowania wykwalifikowanej ekipy remontowej.

Macie Państwo pytania?

Jeśli pojawiają się pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat detalu Creativa KDS-28 lub innych produktów dostępnych w sklepie www.maszwnetrze.pl, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: