• -8%

Creativa KDS-19 Baza

48,11 zł 44,26 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44.26 zł

Opis produktu

Creativa KDS-19 to wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje charakteru i elegancji wnętrzu. Ta niezwykła baza zawiera w sobie najwyższą jakość i pożądane cechy. Oferuje szeroki zakres możliwości dostosowania kolorystycznego, jednak zaleca się stosowanie wyłącznie farb przeznaczonych do wnętrz.

Opis

 • Wymiary
  30 x 11.4 x 3.3
 • Symbol
  KDS-19
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Baza Creativa KDS-19

Creativa KDS-19 to efektowny detal dekoracyjny, który nadaje charakteru i wyrafinowania stylizacji pomieszczenia. Niezwykła baza zawiera w sobie tylko to, co najlepsze i najbardziej pożądane. Baza Creativa KDS-19 oferuje nabywcy różnorodne możliwości modyfikacji kolorystycznej. Ważne jest jednak, aby korzystać wyłącznie z farb do wnętrz.

Powrót do antyku i nie tylko z bazami Creativa

Nasze dekoracyjne bazy Creativa, w tym model KDS-19, są uniwersalne i nie tylko dedykowane dla miłośników klasycznych wnętrz, ale także dla tych, którzy preferują nowoczesne i oryginalne kompozycje. Dostępna na www.maszwnetrze.pl baza Creativa KDS-19 stanowi doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji wnętrza, przyciągając uwagę nawet najbardziej wymagających klientów i ich gości.

Creativa KDS-19 – dbałość o najmniejszy detal

Baza Creativa KDS-19 to nie tylko ozdoba, ale także funkcjonalny element sztukaterii, dbający o najmniejsze detale. Wykorzystane najwyższej klasy materiały i nowoczesna technologia sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni zadowoleni. Dodatkowa warstwa ochronna zapewnia odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, umożliwiając montaż nawet w łazience czy kuchni.

Samodzielny montaż bazy

Oferujemy możliwość pokrycia bazy Creativa KDS-19 farbą do wnętrz bez rozpuszczalników, co daje swobodę w doborze kolorystyki. Samodzielny montaż jest prosty i szybki dzięki użyciu klejów Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310, eliminując potrzebę angażowania specjalistycznej ekipy remontowej.

Macie Państwo pytania?

Jeśli dobór jakiegokolwiek elementu sztukaterii w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl sprawia Państwu kłopot, zapraszany do bezzwłocznego kontaktu. Zespół jest dostępny w każdej chwili, aby udzielić wszelkich potrzebnych informacji na temat specyfikacji produktów, sposobu montażu czy dostępności

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: