• -8%

Głowica Creativa KDS-21

159,99 zł 147,19 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 147.19 zł

Opis produktu

Ekskluzywny charakter głowica Creativa KDS-21 zawdzięcza nie tylko pięknemu kształtowi, ale także efektownemu wzornictwu oraz dokładnemu wykończeniu. To niezwykłe połączenie sprawia, że głowica ta wyróżnia się w przestrzeni, nadając jej wyjątkowy i gustowny szyk. Głowica to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują eleganckiego i trwałego elementu wykończenia wnętrza. Jej wysoka jakość wykonania i estetyczny design sprawią, że stanie się ona niezastąpionym detalem.

Opis

 • Wymiary
  44
 • Symbol
  KDS-21
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Głowica Creativa KDS-21

Ozdobne głowice Creativa KDS-21, o intrygującym wzornictwie, znajdują swoje miejsce w pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie pełnią rolę niepowtarzalnej i niezwykle eleganckiej dekoracji ściennej. Mogą być wykorzystywane przy obudowie drzwi lub okien, nadając im wygląd kolumny. Te dekoracyjne elementy doskonale współgrają zarówno z klasycznie urządzonymi wnętrzami, tworząc pożądaną aurę luksusu, jak i nadając wnętrzom ekskluzywny oraz indywidualny charakter, którego nie sposób podrobić.

Prezentowana na www.maszwnetrze.pl głowica Creativa KDS-21 to doskonały dodatek, który uzupełni i podkreśli stylizację wnętrza. Jest nie tylko elementem estetycznym, ale także pełni funkcję użytkową, będąc podporą konstrukcji. Produkt sztukateryjny z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców, ceniących wysoką jakość i precyzyjne wykonanie.

Powrót do antyku i nie tylko z portalami Creativa

Nasze głowice ścienne Creativa, również model KDS-21 mają bez wątpienia jedną bardzo istotną zaletę. Dzięki ich uniwersalnemu wzornictwu nie muszą być przeznaczone tylko i wyłącznie dla Klientów posiadających wnętrza o stylistyce klasycznej, gdzie panują harmonia i minimalizm. Wielbiciele nowoczesnych, oryginalnych, nawet ekstrawaganckich kompozycji mają szansę wykorzystać dekoracyjne głowice Creativa KDS-21, montując je w pomieszczeniu o zupełnie odmiennej od konwencjonalnej aranżacji.

Oferowany na www.maszwnetrze.pl głowica Creativa KDS-21 będzie wspaniałym, dopełniającym stylizację wnętrza dodatkiem, który zwróci uwagę nawet najbardziej konsekwentnych i wymagających Klientów oraz ich przyszłych gości. Ozdoba w postaci portalu Creativa KDS-21 doda niespotykanego, gustownego charakteru każdemu pokojowi. Nie należy jednak zapomnieć, iż jest to element sztukateryjny, który pełni zarówno funkcję estetyczną, ale także użytkową i nadzwyczaj funkcjonalną. Głowica Creativa KDS-21 bowiem służy jako podpora konstrukcji. Produkt sztukateryjny, jakim jest głowica Creativa KDS-21 będzie więc nie tylko cieszył oko każdego z domowników, ale zaprowadzi w każdym pomieszczeniu ład i porządek.

Creativa KDS-21 – dbałość o najmniejszy detal

Aby zapewnić większy komfort użytkowania, głowica Creativa KDS-21 została pokryta warstwą ochronną, odporną na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tym właściwościom, możliwy jest montaż w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia, a także łatwe czyszczenie sztukaterii w celu utrzymania jej w doskonałym stanie.

Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość pokrycia głowicy Creativa KDS-21 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, taką jak farba silikonowa bądź akrylowa. To otwiera pole do kreatywności w dopasowywaniu elementów sztukaterii do aranżacji wnętrza.

Samodzielny montaż portali

Montaż głowicy Creativa KDS-21 jest prosty i można go zrealizować samodzielnie, korzystając z klejów Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń. Współpraca ze sztukaterią Creativa, w tym z głowicą KDS-21, to oszczędność czasu i pieniędzy.

Macie Państwo pytania?

Zapraszany do kontaktu. Jesteśmy dla naszych Klientów dostępni w każdej chwili, by udzielić informacji na temat specyfikacji danego produktu, sposobu jego montażu oraz innych danych na temat naszych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: