• -8%

Creativa KDS-10 Portal

143,61 zł 132,12 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 132.12 zł

Opis produktu

Creativa KDS-10 to dekoracyjny element obramowania drzwi, który ma na celu dodać szyku i elegancki każdej tego potrzebującej stylizacji wnętrza. Portal KDS-10 został stworzony z najwyższej jakości materiałów, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich tych, którzy chcą wykończyć swoje wnętrza. Portal Creativa KDS-10 pozostawia możliwość doboru koloru jego nabywcy, przez co może zostać dowolnie spersonalizowany przy wykorzystaniu farb do wnętrz.

Opis

 • Wymiary
  126
 • Symbol
  KDS-10
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Portal Creativa KDS-10

Portale są elementami dekoracyjnymi skierowanymi przede wszystkim do ludzi, którzy chcą nadać eleganckiego, a zarazem ekskluzywnego wyglądu swojemu wnętrzu. Dostępny na www.maszwnetrze.pl portal dekoracyjny Creativa KDS-10 to nic innego jak rzadko spotykana ówcześnie ozdoba ścienna, która w każdym wnętrzu zaprowadzi klasyczną harmonię i porządek.

Ozdobne, o ciekawym wzornictwie portale Creativa KDS-10 instalowane są w pomieszczeniach mieszkalnych w celu skonstruowania niepowtarzalnej i niezwykle eleganckiej dekoracji ściennej jak na przykład obudowy drzwi lub okien imitującej kolumny. Tego typu dodatki ozdobne doskonale współgrają z klasycznie urządzonymi wnętrzami, roztaczając w nich bardzo pożądaną aurę luksusu oraz nadając im ekskluzywnego, jak i indywidualnego charakteru, którego nie da się podrobić.

Powrót do antyku i nie tylko z portalumi Creativa

Nasze portale ścienne Creativa, również model KDS-10 mają bez wątpienia jedną bardzo istotną zaletę. Dzięki ich uniwersalnemu wzornictwu nie muszą być przeznaczone tylko i wyłącznie dla Klientów posiadających wnętrza o stylistyce klasycznej, gdzie panują harmonia i minimalizm. Wielbiciele nowoczesnych, oryginalnych, nawet ekstrawaganckich kompozycji mają szansę wykorzystać dekoracyjne portale Creativa KDS-10, montując je w pomieszczeniu o zupełnie odmiennej od konwencjonalnej aranżacji.

Oferowany na www.maszwnetrze.pl portal Creativa KDS-10 będzie wspaniałym, dopełniającym stylizację wnętrza dodatkiem, który zwróci uwagę nawet najbardziej konsekwentnych i wymagających Klientów oraz ich przyszłych gości. Ozdoba w postaci portalu Creativa KDS-10 doda niespotykanego, gustownego charakteru każdemu pokojowi. Nie należy jednak zapomnieć, iż jest to element sztukateryjny, który pełni zarówno funkcję estetyczną, ale także użytkową i nadzwyczaj funkcjonalną. Portal Creativa KDS-10 bowiem służy jako podpora konstrukcji. Produkt sztukateryjny, jakim jest portal Creativa KDS-10 będzie więc nie tylko cieszył oko każdego z domowników, ale zaprowadzi w każdym pomieszczeniu ład i porządek.

Creativa KDS-10 – dbałość o najmniejszy detal

Na perfekcję w każdym szczególe ozdobnego portalu Creativa KDS-10 składają się wykorzystane do produkcji najwyższej klasy materiały oraz najnowocześniejsza technologia. Powoduje to, że nawet najbardziej wymagający nabywcy, ceniący sobie wysoką jakość i precyzyjne wykończenie sztukaterii będą w pełni zadowoleni.

Dla większego komfortu i pewności co do stanu użytkowania produktów w postaci portali Creativa KDS-10 zostały one dodatkowo pokryte warstwą ochronną, odporną zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość na wilgotne powietrze umożliwia Państwu montaż dekoracyjnych portali Creativa KDS-10 nawet w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnie, a na dodatek pozwala na systematyczne czyszczenie sztukaterii w celu doprowadzenia jej do stanu sprzed zakupu. Odporność na uderzenia natomiast eliminuje wszelkiego rodzaju wpływy wgnieceń na strukturę produktu podczas jego instalacji.

Co więcej, niewątpliwym uproszczeniem dla naszych Klientów jest możliwość pokrycia portalu Creativa KDS-10 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, na przykład farbą silikonową bądź akrylową. Stwarza to pole do kreatywności w dobieraniu elementów sztukaterii do aranżowanego wnętrza.

Samodzielny montaż portali

Z pomocą klejów Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń instalacja portali Creativa KDS-10 zajmie Państwu jedynie kilka chwil! Nie trzeba więc szukać wykwalifikowanej ekipy remontowej, pobierającej wysokie opłaty za fatygę. Współpraca ze sztukaterią Creativa, także portalem KDS-10 to oszczędność pieniędzy i czasu.

Macie Państwo pytania?

Jeśli dobór jakiegokolwiek elementu sztukaterii, w tym portalu Creativa KDS-10 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl sprawia Państwu kłopot, zapraszany do bezzwłocznego kontaktu. Jesteśmy dla naszych Klientów dostępni w każdej chwili, by udzielić informacji na temat specyfikacji danego produktu, sposobu jego montażu oraz innych danych na temat naszych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: