• -8%

Creativa KDS-08 Pilaster

597,63 zł 549,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 549.82 zł

Opis produktu

Pilastry Creativa KDS-08 są nie tylko ozdobą estetyczną, ale także pełnią funkcję użytkową jako podpory konstrukcyjne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, co sprawia, że mogą być montowane w różnych pomieszczeniach, w tym nawet w łazience czy kuchni.

Opis

 • Wymiary
  200 x 32 x 3
 • Symbol
  KDS-08
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Pilaster Creativa KDS-08

Pilastry to wyjątkowe elementy dekoracyjne, które cechują się nie tylko niesamowitym kształtem, ale także niezwykłym wykończeniem. Creativa KDS-08, dostępny na stronie www.maszwnetrze.pl, to ozdoba ścienna, która dzięki swojej wyjątkowej estetyce staje się jednym z najbardziej pożądanych elementów sztukateryjnych.

Pilastry dekoracyjne, takie jak Creativa KDS-08, nadają się doskonale do różnych pomieszczeń mieszkalnych, gdzie ich montaż może stworzyć niepowtarzalne aranżacje ścienne. Mogą być używane do obudowy drzwi, okien, czy jako elementy imitujące kolumny, dodając elegancji i charakteru pomieszczeniom.

Powrót do antyku i nie tylko z pilastrami Creativa

Model Creativa KDS-08 wyróżnia się nie tylko wysoką jakością materiałów, ale także niezwykłą dbałością o detale. Jego uniwersalny design pozwala na zastosowanie go zarówno w tradycyjnych, klasycznych wnętrzach, jak i w nowoczesnych aranżacjach, nadając im indywidualnego charakteru.

Pilastry Creativa KDS-08 są nie tylko ozdobą estetyczną, ale także pełnią funkcję użytkową jako podpory konstrukcyjne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, co sprawia, że mogą być montowane w różnych pomieszczeniach, w tym nawet w łazience czy kuchni.

Creativa KDS-08 – dbałość o najmniejszy detal

Pilastry Creativa KDS-08 wyróżniają się nie tylko designem, lecz także wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na montaż w różnych pomieszczeniach, w tym nawet w łazience czy kuchni.

Dbając o detale, pilastry Creativa KDS-08 zostały pokryte dodatkową warstwą ochronną, zabezpieczającą je przed wilgocią i uszkodzeniami. To gwarantuje nie tylko trwałość, ale również ułatwia czyszczenie i utrzymanie w idealnym stanie.

Samodzielny montaż pilastrów

Dodatkowym atutem pilastrów Creativa KDS-08 jest możliwość pomalowania ich dowolną farbą do wnętrz. To otwiera szerokie pole do personalizacji, pozwalając dostosować je do konkretnego koloru ścian czy innych elementów wystroju.

Montaż pilastrów Creativa KDS-08 jest prosty i wygodny, a do łączenia można wykorzystać kleje Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310. Dzięki temu samodzielny montaż staje się łatwy, oszczędzając czas i koszty związane z wynajmowaniem ekipy remontowej.

Macie Państwo pytania?

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zakupem, montażem lub pielęgnacją wysokiej jakości sztukaterii marki Creativa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: