• -8%

Głowica Creativa KDS-32

158,69 zł 146,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 146.00 zł

Opis produktu

Creativa KDS-32 to głowica, która stanie się wspaniałą ozdobą każdego wnętrza, a oprócz tego będzie elementem jego perfekcyjnego wykończenia. Gustowny charakter produktu spowodowany jest subtelnym wzornictwem i klasycznym kształtem połączonym z najwyższym wykończeniem nawet najmniejszych detali. Ekskluzywna głowica Creativa KDS-32 powstała z trwałych, nietoksycznych i niepalnych materiałów, które są odporne na wilgoć. Produkt jest prosty w montażu i gotowy do malowania.

Opis

 • Wymiary
  33 x 22
 • Symbol
  KDS-32
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Głowica Creativa KDS-32

Głowice są elementami dekoracyjnymi skierowanymi przede wszystkim do ludzi, którzy chcą nadać eleganckiego, a zarazem ekskluzywnego wyglądu swojemu wnętrzu. Dostępna na www.maszwnetrze.pl głowica dekoracyjna Creativa KDS-32 to nic innego jak rzadko spotykana ówcześnie ozdoba ścienna, która w każdym wnętrzu zaprowadzi klasyczną harmonię i porządek.

Ozdobne, o ciekawym wzornictwie głowice Creativa KDS-32 instalowane są w pomieszczeniach mieszkalnych w celu skonstruowania niepowtarzalnej i niezwykle eleganckiej dekoracji ściennej jak na przykład obudowy drzwi lub okien imitującej kolumny. Tego typu dodatki ozdobne doskonale współgrają z klasycznie urządzonymi wnętrzami, roztaczając w nich bardzo pożądaną aurę luksusu oraz nadając im ekskluzywnego, jak i indywidualnego charakteru, którego nie da się podrobić.

Powrót do antyku i nie tylko z portalumi Creativa

Nasze głowice ścienne Creativa, również model KDS-32 mają bez wątpienia jedną bardzo istotną zaletę. Dzięki ich uniwersalnemu wzornictwu nie muszą być przeznaczone tylko i wyłącznie dla Klientów posiadających wnętrza o stylistyce klasycznej, gdzie panują harmonia i minimalizm. Wielbiciele nowoczesnych, oryginalnych, nawet ekstrawaganckich kompozycji mają szansę wykorzystać dekoracyjne głowice Creativa KDS-32, montując je w pomieszczeniu o zupełnie odmiennej od konwencjonalnej aranżacji.

Oferowany na www.maszwnetrze.pl głowica Creativa KDS-32 będzie wspaniałym, dopełniającym stylizację wnętrza dodatkiem, który zwróci uwagę nawet najbardziej konsekwentnych i wymagających Klientów oraz ich przyszłych gości. Ozdoba w postaci portalu Creativa KDS-32 doda niespotykanego, gustownego charakteru każdemu pokojowi. Nie należy jednak zapomnieć, iż jest to element sztukateryjny, który pełni zarówno funkcję estetyczną, ale także użytkową i nadzwyczaj funkcjonalną. Głowica Creativa KDS-32 bowiem służy jako podpora konstrukcji. Produkt sztukateryjny, jakim jest głowica Creativa KDS-32 będzie więc nie tylko cieszył oko każdego z domowników, ale zaprowadzi w każdym pomieszczeniu ład i porządek.

Creativa KDS-32 – dbałość o najmniejszy detal

Na perfekcję w każdym szczególe ozdobnego portalu Creativa KDS-32 składają się wykorzystane do produkcji najwyższej klasy materiały oraz najnowocześniejsza technologia. Powoduje to, że nawet najbardziej wymagający nabywcy, ceniący sobie wysoką jakość i precyzyjne wykończenie sztukaterii będą w pełni zadowoleni.

Dla większego komfortu i pewności co do stanu użytkowania produktów w postaci portali Creativa KDS-32 zostały one dodatkowo pokryte warstwą ochronną, odporną zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość na wilgotne powietrze umożliwia Państwu montaż dekoracyjnych głowicę Creativa KDS-32 nawet w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnie, a na dodatek pozwala na systematyczne czyszczenie sztukaterii w celu doprowadzenia jej do stanu sprzed zakupu. Odporność na uderzenia natomiast eliminuje wszelkiego rodzaju wpływy wgnieceń na strukturę produktu podczas jego instalacji.

Co więcej, niewątpliwym uproszczeniem dla naszych Klientów jest możliwość pokrycia portalu Creativa KDS-32 farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, na przykład farbą silikonową bądź akrylową. Stwarza to pole do kreatywności w dobieraniu elementów sztukaterii do aranżowanego wnętrza.

Samodzielny montaż portali

Z pomocą klejów Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń instalacja głowic Creativa KDS-32 zajmie Państwu jedynie kilka chwil! Nie trzeba więc szukać wykwalifikowanej ekipy remontowej, pobierającej wysokie opłaty za fatygę. Współpraca ze sztukaterią Creativa, także głowicą KDS-32 to oszczędność pieniędzy i czasu.

Macie Państwo pytania?

Jeśli dobór jakiegokolwiek elementu sztukaterii, w tym portalu Creativa KDS-32 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl sprawia Państwu kłopot, zapraszany do bezzwłocznego kontaktu. Jesteśmy dla naszych Klientów dostępni w każdej chwili, by udzielić informacji na temat specyfikacji danego produktu, sposobu jego montażu oraz innych danych na temat naszych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: