• -8%

Creativa KDS-17 Baza

314,06 zł 288,93 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 288.93 zł

Opis produktu

Creativa Baza KDS-17 to wyjątkowy akcent dekoracyjny dedykowany stylowym wnętrzom, który wnosi do aranżacji pomieszczenia elegancję i wyraz. Ta elegancka baza, dostępna na stronie www.maszwnetrze.pl, to harmonia niepowtarzalnego wzornictwa i finezyjnego kształtu, świadcząca o wyrafinowanym guście tego elementu dekoracyjnego.

Opis

 • Wymiary
  53 x 38 x 5
 • Symbol
  KDS-17
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Baza Creativa KDS-17

Baza Creativa KDS-17 została stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb osób poszukujących przyjemnych dla oka akcentów do swojego wnętrza. Charakteryzuje się niepowtarzalnym wzornictwem i starannym wykonaniem, co czyni ją idealnym elementem, który doda indywidualności aranżacji.

Nabywca bazy Creativa KDS-17 ma szerokie możliwości personalizacji kolorystycznej, co pozwala dostosować ją do konkretnych preferencji i stylu wnętrza. Ważne jest jednak, aby używać jedynie farb wodnych do wnętrz, które nie zawierają rozpuszczalników, aby zachować trwałość i estetykę produktu.

Powrót do antyku i nie tylko z bazami Creativa

Ozdobne bazy Creativa KDS-17 charakteryzują się ciekawym wzornictwem i są instalowane w pomieszczeniach mieszkalnych, aby stworzyć niepowtarzalną i elegancką dekorację ściennej, na przykład obudowy drzwi czy okien imitującej kolumny. Ta ozdobna baza doskonale współgra z klasycznymi wnętrzami, nadając im pożądaną aurę luksusu i ekskluzywnego, indywidualnego charakteru.

Niezwykła uniwersalność wzornictwa bazy Creativa KDS-17 sprawia, że może być używana zarówno w klasycznych wnętrzach, gdzie panuje harmonia i minimalizm, jak i w nowoczesnych, oryginalnych kompozycjach. Oferta na www.maszwnetrze.pl obejmuje różnorodne bazy, dając klientom szansę dostosowania ich do różnych stylów aranżacyjnych.

Creativa KDS-17 – dbałość o najmniejszy detal

Baza Creativa KDS-17 to nie tylko ozdoba, ale także funkcjonalny element sztukaterii, pełniący rolę podpory konstrukcyjnej. Produkt ten został starannie wykonany z najwyższej klasy materiałów, a jego trwałość i odporność na wilgoć sprawiają, że można go montować nawet w łazience czy kuchni.

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość pokrycia bazy farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników, co daje swobodę w kreatywnym dobieraniu elementów sztukaterii do aranżowanego wnętrza.

Samodzielny montaż bazy

Montaż bazy Creativa KDS-17 jest łatwy i przyjemny, a dzięki swojemu finezyjnemu kształtowi stanie się ona nie tylko ozdobą, ale także elementem podpierającym konstrukcję. Możliwość samodzielnego montażu pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, eliminując konieczność angażowania specjalistycznej ekipy remontowej.

Montaż bazy Creativa KDS-17 jest prosty i szybki, a do łączeń można użyć klejów Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310. Dzięki temu samodzielny montaż jest łatwy i oszczędza czas i pieniądze.

Macie Państwo pytania?

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące produktów dostępnych na stronie www.maszwnetrze.pl, serdecznie zachęcam do kontaktu z obsługą klienta. Zespół jest dostępny w każdej chwili, aby udzielić wszelkich potrzebnych informacji na temat specyfikacji produktów, sposobu montażu czy dostępności.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: