Profil dekoracyjny gładki Dunin Wallstar PP-041

48,78 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 48.78 zł

Opis produktu

Z profilem dekoracyjnym Dunin Wallstar PP-041 otwierasz drzwi do nieograniczonych możliwości zmiany wyglądu swojego wnętrza. Dekoracyjne profile Dunin są odporne na wilgoć, co sprawia, że możesz je śmiało instalować nawet w miejscach narażonych na kontakt z wilgocią. Co więcej, są przyjazne dla wodnych farb do wnętrz, które nie zawierają rozpuszczalników, dzięki czemu możesz łatwo dostosować ich kolor do własnej stylistyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Waga (kg)
  0.025
 • Symbol
  PP-041
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-041

Profil Dunin Wallstar PP-041 to wyjątkowa ozdoba, która umożliwia najbardziej kreatywnym klientom stworzenie niezwykłych kompozycji ściennych. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu produktów Dunin Wallstar, można dostosować każdy element sztukaterii do różnych rodzajów aranżacji, od tych klasycznych i harmonijnych, po te wyjątkowo odważne i ekstrawaganckie. To klasyka sama w sobie, ekskluzywny dodatek, który przekształci każde pomieszczenie w miejsce, które zachwyci domowników i ich gości.

Dunin Wallstar PP-041

W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy wyjątkowe dekoracyjne profile Wallstar od renomowanej marki Dunin, z myślą o zadowoleniu naszych Klientów. Jednym z tych produktów jest niezwykle efektowny profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-041, przeznaczony do wnętrza.

Niezwykła sztywność profile dekoracyjnego Dunin Wallstar PP-041 pozwala na wykorzystanie go do podświetleń, na przykład przy użyciu taśm LED. Wszystkie dostępne w naszym sklepie ozdobne profile wykończeniowe to niezbędne elementy, które uczynią twoje wnętrze estetycznym, eleganckim i pożądanym przez Ciebie.

Prostota montażu profili Dunin Wallstar PP-041

Dunin Wallstar PP-041 to również gwarancja szybkiego i prostego montażu, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy podczas przeprowadzania zmian w swoim mieszkaniu. Dzięki temu produktowi możesz błyskawicznie odmienić wygląd swojego wnętrza, bez konieczności angażowania profesjonalnych ekip remontowych.

Profil Dunin Wallstar PP-041 to nie tylko element ozdobny, ale także praktyczny i funkcjonalny dodatek, który umożliwia tworzenie wyjątkowych aranżacji w każdym pomieszczeniu.

Pytania i wątpliwości w wyborze elementów sztukateryjnych Dunin Wallstar

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące sztukaterii, jej wyboru lub też sposobu montażu to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby udzielić informacji na temat produktów Dunin Wallstar dostępnych na www.maszwnetrze.pl, w tym dekoracyjnego profilu Dunin Wallstar PP-041 oraz innych oferowanych artykułów takich jak akcesoria do instalacji sztukaterii. Zdobyta przez nas wiedza, a także umiejętności pozwalają nam znaleźć odpowiedź na każde pytanie nurtujące naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: