Profil dekoracyjny gładki Dunin Wallstar PP-091

73,17 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73.17 zł

Opis produktu

Perfekcyjne w każdym calu profile zdobnicze Dunin Wallstar stwarzają możliwości do szybkiej modyfikacji aranżacji wnętrz. Dunin Wallstar PP-091 to sztukateria lekka, trwała i odporna na kontakt z wodą. Dekoracje Dunin, w tym profil dekoracyjny PP-091 jest nad wyraz łatwy w instalacji. Ponadto, można pokryć go dowolnej barwy wodną farbą do wnętrz, która nie posiada rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.8
 • Waga (kg)
  0.65
 • Symbol
  PP-091
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-091

Oferując naszym Klientom dekoracyjne profile Wallstar marki Dunin, dbamy o to, aby każdy z nich był w pełni zadowolony z wykończenia swojego mieszkania. Jednym z produktów Dunin Wallstar dostępnych w naszym sklepie na www.maszwnetrze.pl są profile dekoracyjne, w tym model Dunin Wallstar PP-091. Jest to niezwykle efektowna ozdoba przeznaczona do użytku wewnętrznego.

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-091 to przepiękna ozdoba, dzięki której najbardziej kreatywni Klienci mogą stworzyć niezwykłą kompozycję ścienną. Uniwersalne wzornictwo produktów Dunin Wallstar to możliwość dopasowania poszczególnego elementu sztukateryjnego do różnego typu aranżacji, od klasycznych i harmonijnych, po te nadzwyczaj szalone i ekstrawaganckie. Ponadto, sztukateria Wallstar, w tym dekoracyjny profil Dunin PP-091 to klasyka sama w sobie, ekskluzywny dodatek, który pozwoli odmienić każde pomieszczenie w klimatyczne miejsce podziwiane przez domowników, jak i wszystkich ich gości.

Co ciekawe, profile dekoracyjne Dunin, również model Dunin Wallstar PP-091 są bardzo sztywne, co umożliwia wykorzystanie ich do wykonania podświetleń, na przykład ledowych. Wszystkie oferowane na www.maszwnetrze.pl ozdobne profile wykończeniowe to detale niezbędne do estetycznie wyglądającego, elegancko prezentującego się i pożądanego przez Państwa efektu wykończenia mieszkania.

Dunin Wallstar PP-091

Sztukateria dekoracyjna, jaką jest profil ozdobny Dunin Wallstar PP-091 to produkt o niesamowicie długiej trwałości i wytrzymałości. Twardy i wodoodporny materiał to gwarancja niezniszczalności przez długie lata. Odporność na wilgoć, uderzenia oraz zmywanie natomiast pozwala na wielokrotne odświeżanie profilu Dunin Wallstar bez zamartwiania się o przypadkowe uszkodzenia dekoracji. Wodoodporne profile Dunin Wallstar PP-091 są idealnym detalem do zamontowania nawet w łazience czy też kuchni.

Dodatkowe pokrycie profili dekoracyjnych Dunin Wallstar PP-091 powłokami ochronnymi powoduje, iż produkt przygotowany jest do malowania farbami do wnętrz niezawierającymi rozpuszczalników. Pokrywy zabezpieczające poprawiają przyczepność farby, ułatwiając tym samym dopasowanie sztukaterii Dunin Wallstar do istniejącej stylizacji.

Prostota montażu profili Dunin Wallstar PP-091

Martwią się Państwo o to, iż nie poradzą sobie z zainstalowaniem zakupionych profili dekoracyjnych, na przykład przedstawionego modelu Dunin Wallstar PP-091? Nic bardziej mylnego! Oferowany produkt jest nie tylko łatwy w klejeniu, spoinowaniu i malowaniu farbami do wnętrz, ale także nie pęka, jego przycinanie jest banalnie proste, a wykonywanie otworów sprawia, iż montaż staje się czystą przyjemnością. Do perfekcyjnego wykończenia połączeń między listwami polecamy klej WS FIXER, fugę tradycyjną WS JOINER oraz wodoodporną WS AQUA JOINER. Wszystkie te artykułu są oczywiście dostępne w naszym sklepie na www.maszwnetrze.pl.

Chcemy pomóc Państwu uniknąć zbędnego wydawania pieniędzy oraz tracenia cennego czasu na wynajem ekipy remontowej, której fatyga jest często niesamowicie drogą inwestycją. Stajemy temu naprzeciw i dajemy gwarancję, iż montaż sztukaterii Dunin Wallstar nigdy nie był łatwiejszy i szybszy.

Pytania i wątpliwości w wyborze elementów sztukateryjnych Dunin Wallstar

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące sztukaterii, jej wyboru lub też sposobu montażu to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby udzielić informacji na temat produktów Dunin Wallstar dostępnych na www.maszwnetrze.pl, w tym dekoracyjnego profilu Dunin Wallstar PP-091 oraz innych oferowanych artykułów takich jak akcesoria do instalacji sztukaterii. Zdobyta przez nas wiedza, a także umiejętności pozwalają nam znaleźć odpowiedź na każde pytanie nurtujące naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: