Profil dekoracyjny gładki Dunin Wallstar PP-061

66,67 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 66.67 zł

Opis produktu

Niebywale prosta w montażu sztukateria Dunin Wallstar w postaci profilu dekoracyjnego PP-061 pozwala na natychmiastową odmianę dowolnego pomieszczenia lub uzupełnienie jego stylizacji. Eleganckie profile ozdobne są nadzwyczaj wytrzymałe i trwałe, a także nadają się do pokrycia farbami wodnymi. Dzięki wykorzystaniu dekoracyjnego profilu Dunin w instalacjach ledowych, dowolne pomieszczenie zyska na niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.4
 • Waga (kg)
  0.35
 • Symbol
  PP-061
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-061

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-061 to przepiękna ozdoba, dzięki której najbardziej kreatywni Klienci mogą stworzyć niezwykłą kompozycję ścienną. Uniwersalne wzornictwo produktów Dunin Wallstar to możliwość dopasowania poszczególnego elementu sztukateryjnego do różnego typu aranżacji, od klasycznych i harmonijnych, po te nadzwyczaj szalone i ekstrawaganckie. Ponadto, sztukateria Wallstar, w tym dekoracyjny profil Dunin PP-061 to klasyka sama w sobie, ekskluzywny dodatek, który pozwoli odmienić każde pomieszczenie w klimatyczne miejsce podziwiane przez domowników, jak i wszystkich ich gości.

Co ciekawe, profile dekoracyjne Dunin, również model Dunin Wallstar PP-061 są bardzo sztywne, co umożliwia wykorzystanie ich do wykonania podświetleń, na przykład ledowych. Wszystkie oferowane na www.maszwnetrze.pl ozdobne profile wykończeniowe to detale niezbędne do estetycznie wyglądającego, elegancko prezentującego się i pożądanego przez Państwa efektu wykończenia mieszkania.

Dunin Wallstar PP-061

Eleganckie profile ozdobne są opisane jako wytrzymałe i trwałe, co oznacza, że będą służyć przez długi czas. To ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy dekoracyjne, które mają być długotrwałe. Możliwość pokrycia profilu farbami wodnymi daje dużą elastyczność w kwestii dostosowania go do kolorystyki pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju dekoracji można nadać pomieszczeniu unikalny i niepowtarzalny charakter, który będzie odzwierciedlał styl mieszkańców oraz całą estetykę wnętrza.

Prostota montażu profili Dunin Wallstar PP-061

Profil Dunin Wallstar jest niezwykle prosty w montażu. To oznacza, że można go zamontować samodzielnie, co może zaoszczędzić koszty związane z wynajmem fachowca. Do perfekcyjnego wykończenia połączeń między listwami polecamy klej WS FIXER, fugę tradycyjną WS JOINER oraz wodoodporną WS AQUA JOINER. Wszystkie te artykułu są oczywiście dostępne w naszym sklepie na www.maszwnetrze.pl.

Pytania i wątpliwości w wyborze elementów sztukateryjnych Dunin Wallstar

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące sztukaterii, jej wyboru lub też sposobu montażu to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby udzielić informacji na temat produktów Dunin Wallstar dostępnych na www.maszwnetrze.pl, w tym dekoracyjnego profilu Dunin Wallstar PP-061 oraz innych oferowanych artykułów takich jak akcesoria do instalacji sztukaterii. Zdobyta przez nas wiedza, a także umiejętności pozwalają nam znaleźć odpowiedź na każde pytanie nurtujące naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: