Profil dekoracyjny gładki Dunin Wallstar PP-042B

32,52 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.52 zł

Opis produktu

Ekskluzywne profile dekoracyjne z serii Dunin Wallstar to szybki sposób na przemianę wyglądu Twojego wnętrza. Model PP-042B i pozostałe ozdobne profile Dunin wyróżniają się trwałością, wytrzymałością i niską masą. Profil dekoracyjny PP-042B umożliwia błyskawiczną modyfikację wyglądu pomieszczenia. Wykorzystany jako element oświetlenia LED, stworzy niepowtarzalny nastrój w dowolnym pokoju, bez względu na jego styl.

Opis

 • Wysokość (cm)
  23
 • Długość (cm)
  2.1
 • Szerokość (cm)
  23
 • Waga (kg)
  0.05
 • Symbol
  PP-042B
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-042B

Oferując naszym Klientom dekoracyjne profile Wallstar marki Dunin, dbamy o to, aby każdy z nich był w pełni zadowolony z wykończenia swojego mieszkania. Jednym z produktów Dunin Wallstar dostępnych w naszym sklepie na www.maszwnetrze.pl są profile dekoracyjne, w tym model Dunin Wallstar PP-042B. Jest to niezwykle efektowna ozdoba przeznaczona do użytku wewnętrznego.

Dunin Wallstar PP-042B

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar PP-042B to przepiękna ozdoba, dzięki której najbardziej kreatywni Klienci mogą stworzyć niezwykłą kompozycję ścienną. Uniwersalne wzornictwo produktów Dunin Wallstar to możliwość dopasowania poszczególnego elementu sztukateryjnego do różnego typu aranżacji, od klasycznych i harmonijnych, po te nadzwyczaj szalone i ekstrawaganckie.

Dodatkowe pokrycie profili dekoracyjnych Dunin Wallstar PP-042B powłokami ochronnymi powoduje, iż produkt przygotowany jest do malowania farbami do wnętrz niezawierającymi rozpuszczalników. Pokrywy zabezpieczające poprawiają przyczepność farby, ułatwiając tym samym dopasowanie sztukaterii Dunin Wallstar do istniejącej stylizacji.

Prostota montażu profili Dunin Wallstar PP-042B

Nasz produkt nie tylko jest łatwy w montażu, spoinowaniu i malowaniu farbami do wnętrz, ale także nie pęka. Przycinanie go jest banalnie proste, a wykonywanie otworów sprawia, że montaż jest czystą przyjemnością. Do perfekcyjnego wykończenia połączeń między listwami polecamy nasze produkty, takie jak klej WS FIXER, tradycyjna masa spoinowa WS JOINER oraz wodoodporna WS AQUA JOINER. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie.

Pytania i wątpliwości w wyborze elementów sztukateryjnych Dunin Wallstar

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sztukaterii, wyboru odpowiedniego modelu lub sposobu montażu, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci są dostępni, aby udzielić Ci informacji na temat produktów Dunin Wallstar dostępnych na www.maszwnetrze.pl, w tym dekoracyjnego profilu Dunin Wallstar PP-042B oraz innych oferowanych artykułów, takich jak akcesoria do instalacji sztukaterii. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom jesteśmy gotowi znaleźć odpowiedzi na każde pytanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: