• -8%

Creativa LOC-05 Listwa oświetleniowa

88,20 zł 81,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.15 zł

Opis produktu

Listwa do podświetleń Creativa LOC-05 to doskonały sposób na dodanie elegancji i wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu. Jej subtelna gra świateł stwarza unikalny klimat, podczas gdy łatwość montażu pozwala uzyskać szybko wymarzone efekty. Te listwy do podświetleń sufitów i ścian są nie tylko stylowym wykończeniem, ale także alternatywą do maskowania niedoskonałości ścian.

Jeśli do produktu ma być zastosowane światło LED niezbędne będzie wyklejenie listwy TAŚMĄ ALUMINIOWA CREATIVA DO LISTEW KARNISZOWYCH

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.3
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  7.1
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-05

Listwy oświetleniowe Creativa LOC-05 wyróżniają się lekkością, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania w czystości. Ich unikalny design nadaje wnętrzu wspaniały i finezyjny szyk, tworząc przyjemny klimat w każdej stylizacji. Zastosowanie wysokojakościowych materiałów sprawia, że listwy są odporne na uszkodzenia oraz łatwe do zmywania.

Warto również podkreślić, że listwa do podświetleń Creativa LOC-05 jest łatwa do zamontowania. Jej lekkość ułatwia pracę, a wysokiej jakości kleje montażowe dostępne w sklepie www.maszwnetrze.pl pozwalają na szybki i stabilny montaż bez konieczności angażowania ekipy remontowej.

Creativa LOC-05

Listwy oświetleniowe doskonale współpracują ze światłem, zwłaszcza ledowym, co pozwala stworzyć magiczny i ekskluzywny klimat w pomieszczeniu. Instalacja listew oświetleniowych może szybko zmienić proporcje wnętrza, wydłużyć je optycznie i podnieść sufit.

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-05 jest produktem o szerokim zastosowaniu, doskonale komponującym się ze światłem i tworzącym idealny klimat w różnych stylizacjach. W ciągu dnia zasłania wszelkie niedoskonałości, a wieczorem buduje magiczny nastrój.

Listwa Creativa LOC-05 została wykonana z materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Jej kształt i zdobienia sprawiają, że prezentuje się doskonale w aranżacjach nowoczesnych i stylizowanych.

Listwa Creativa LOC-05 i jej prosty montaż

Listwa Creativa LOC-05, wykonana z lekkich materiałów, jest łatwa w montażu, szczególnie przy użyciu odpowiednich klejów montażowych, takich jak Creativa Expert, oraz kleju do łączeń Creativa by Cezar C310. Prosty montaż pozwala na uniknięcie konieczności wynajmowania ekipy remontowej.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zapraszamy do skorzystania z eleganckiej listwy oświetleniowej Creativa LOC-05, która doskonale uzupełni aranżację każdego pomieszczenia. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące specyfikacji, montażu lub innych aspektów związanych z listwami oświetleniowymi, nasza kadra pracownicza jest dostępna!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: