• -8%

Creativa LGZ-12 Listwa oświetleniowa

124,19 zł 114,25 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 114.25 zł

Opis produktu

Oświetleniowa listwa sufitowa Creativa LGZ-12 o zachwycającym kształcie oraz wykończeniu. Listwy do wykonywania podświetleń sufitów i ścian idealnie nadają się do instalacji oświetlenia LED. Ponadto, jest bardzo lekka, odporna na uszkodzenia oraz zmywanie, jak i szybka w montażu. Jest to najlepsza alternatywa do zamaskowania nieestetycznych nierówności, czy też ubytków na ścianach. Creativa LGZ-12 nadaje wnętrzu finezyjny i elegancki charakter.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.2
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  7.2
 • Symbol
  LGZ-12
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LGZ-12

Listwa sufitowa oświetleniowa Creativa LGZ-12 zachwyca nie tylko kształtem, ale także perfekcyjnym wykończeniem. Doskonale sprawdza się do tworzenia podświetleń sufitów i ścian, zwłaszcza przy użyciu oświetlenia LED.

Oprócz estetyki, cechuje się lekkością, odpornością na uszkodzenia oraz łatwością w utrzymaniu czystości, a także szybkim montażem. Stanowi doskonałą alternatywę do ukrywania niedoskonałości, nierówności czy ubytków na ścianach. Creativa LGZ-12 nadaje wnętrzu finezyjny i elegancki charakter.

Creativa LGZ-12

Dzięki starannej produkcji z najwyższej jakości materiałów, listwa dekoracyjna Creativa LGZ-12 jest odporna na czynniki zewnętrzne, gwarantując długotrwałe użytkowanie. Jej kształt i piękne zdobienia nadają wnętrzu elegancki charakter, doskonale pasujący zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i stylizowanych.

Listwa oświetleniowa Creativa LGZ-12 została zabezpieczona powłoką (gruntem), co sprawia, że jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, umożliwiając montaż w praktycznie każdym pomieszczeniu. Ponadto, gotowość do pokrycia farbą bez rozpuszczalników pozwala dostosować jej kolor do koncepcji wnętrza. Możliwość zmiany koloru listwy LGZ-12 pozwala także na stworzenie charakterystycznego akcentu na styku ściany i sufitu, jednocześnie chroniąc ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwiając czyszczenie.

Listwa Creativa LGZ-12 i jej prosty montaż

Ozdobna listwa oświetleniowa Creativa LGZ-12 jest wyprodukowana z lekkich materiałów, co zdecydowanie ułatwia jej montaż, szczególnie przy użyciu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleju montażowego jak Creativa Expert, a także kleju do łączeń Creativa by Cezar C310. Dzięki takim firmowym klejom w szybki i łatwy sposób zamontujesz listwę oświetleniową w swoim wnętrzu bez konieczności wynajmowania ekipy remontowej, często pobierającej wysokie opłaty.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Nasza kadra pracownicza jest w gotowości, by wyjaśnić każdą kwestię związaną z zakupem, wyborem czy montażem wspomnianego modelu wykończeniowej listwy oświetleniowej Creativa LGZ-12, bądź innego produktu z naszej strony www.maszwnetrze.pl. Gwarantujemy odpowiedź na pytania dotyczące specyfikacji i funkcjonalności listew, a także przebiegu ich produkcji i sposobu właściwego użytkowania, by móc cieszyć się produktem przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: