• -8%

Creativa LOC-07 Listwa oświetleniowa

134,88 zł 124,09 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 124.09 zł

Opis produktu

Elegancja, wyjątkowy kształt i doskonała jakość materiałów – to cechy, które wyróżniają listwę oświetleniową Creativa LOC-07. Ta ekskluzywna seria została stworzona z myślą o podświetleniu sufitów i ścian, stanowiąc idealne rozwiązanie dla instalacji oświetlenia LED.

Jeśli do produktu ma być zastosowane światło LED niezbędne będzie wyklejenie listwy TAŚMĄ ALUMINIOWA CREATIVA DO LISTEW KARNISZOWYCH

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Symbol
  LOC-07
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-07

Listwa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i elegancję. Creativa LOC-07 doskonale współpracuje z oświetleniem LED, co pozwala na uzyskanie nowoczesnych i efektownych rozwiązań oświetleniowych.

Listwa jest lekka, co ułatwia proces montażu. Dostępność specjalistycznych klejów sprawia, że montaż można przeprowadzić szybko i łatwo. Stanowi doskonałą alternatywę do ukrywania wszelkich niedoskonałości ścian, takich jak pęknięcia, nierówności czy ubytki.

Creativa LOC-07

Creativa LOC-07 nadaje wnętrzu niepowtarzalny i elegancki charakter. Umiejętne zastosowanie listwy pozwala zmienić proporcje aranżacji, nadając jej nowy wymiar.

Dzięki prostocie montażu i uniwersalności zastosowania, listwa oświetleniowa Creativa LOC-07 staje się nie tylko funkcjonalnym elementem, ale także wyrazistym detalem dekoracyjnym. Jej ekskluzywny charakter sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru.

Listwa Creativa LOC-07 i jej prosty montaż

Ozdobna listwa oświetleniowa Creativa LOC-07 jest wyprodukowana z lekkich materiałów, co zdecydowanie ułatwia jej montaż, szczególnie przy użyciu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleju montażowego jak Creativa Expert, a także kleju do łączeń Creativa by Cezar C310.

Dzięki takim firmowym klejom w szybki i łatwy sposób zamontujesz listwę oświetleniową w swoim wnętrzu bez konieczności wynajmowania ekipy remontowej, często pobierającej wysokie opłaty.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zespół specjalistów ze sklepu www.maszwnetrze.pl jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące specyfikacji, montażu i zastosowania listwy Creativa LOC-07. Ekskluzywna aranżacja wnętrza zaczyna się od detali, a Creativa LOC-07 może stać się kluczowym elementem Twojego eleganckiego wystroju.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: