• -8%

Creativa LGG-18 Listwa oświetleniowa

215,87 zł 198,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 198.60 zł

Opis produktu

Listwa oświetleniowa z linii Creativa LGG-18, dostępna w sklepie www.maszwnetrze.pl, charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem. Doskonale komponuje się ze światłem, tworząc idealny klimat dla różnych stylizacji. W ciągu dnia maskuje wszelkie niedoskonałości w łączeniu ściany z podłogą, podczas gdy wieczorami tworzy magiczną atmosferę.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15.4
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  12
 • Symbol
  LGG-18
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LGG-18

Elegancka listwa sufitowa Creativa LGG-18 prezentuje trwały design. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, sprosta wszelkim oczekiwaniom. Jej lekkość, odporność na zmywanie i szybki montaż sprawiają, że stanowi doskonałą alternatywę do ukrywania nieestetycznych pęknięć, nierówności czy ubytków. Creativa LGG-18 wnosi do wnętrza niepowtarzalny i elegancki charakter, a umiejętne zastosowanie listwy korzystnie modyfikuje proporcje aranżacji.

Creativa LGG-18

Dzięki starannej produkcji z najwyższej jakości materiałów, listwa dekoracyjna Creativa LGG-18 jest odporna na czynniki zewnętrzne, gwarantując długotrwałe użytkowanie. Jej kształt i piękne zdobienia nadają wnętrzu elegancki charakter, doskonale pasujący zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i stylizowanych.

Listwa oświetleniowa Creativa LGG-18 została zabezpieczona powłoką (gruntem), co sprawia, że jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, umożliwiając montaż w praktycznie każdym pomieszczeniu. Ponadto, gotowość do pokrycia farbą bez rozpuszczalników pozwala dostosować jej kolor do koncepcji wnętrza. Możliwość zmiany koloru listwy LGG-18 pozwala także na stworzenie charakterystycznego akcentu na styku ściany i sufitu, jednocześnie chroniąc ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwiając czyszczenie.

Listwa Creativa LGG-18 i jej prosty montaż

Montaż ozdobnej listwy oświetleniowej Creativa LGG-18 jest prosty, a lekka konstrukcja ułatwia pracę. Sklep www.maszwnetrze.pl oferuje specjalne kleje montażowe Creativa, które sprawiają, że montaż jest szybki i łatwy, eliminując potrzebę wynajmowania ekipy remontowej.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zespół sklepu www.maszwnetrze.pl jest gotów służyć fachową pomocą w zakresie wyboru, zakupu i montażu listew oświetleniowych. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące specyfikacji, funkcjonalności, produkcji i użytkowania listwy, aby zapewnić pełne zadowolenie z zakupu na długi czas.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: