• -8%

Creativa LOC-01 Listwa oświetleniowa

172,63 zł 158,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.82 zł

Opis produktu

Listwy do podświetleń sufitów i ścian, takie jak Creativa LOC-01, stanowią idealne rozwiązanie do instalacji oświetlenia LED. Ich konstrukcja umożliwia efektowne oświetlenie pomieszczenia, tworząc wyjątkowy klimat. Gra światła, która powstaje dzięki zastosowaniu listwy, wprowadza do wnętrz niepowtarzalną atmosferę.

Creativa LOC-01 wyróżnia się lekkością, co ułatwia proces montażu. Ponadto, listwa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na trwałość produktu. Dodatkowo, jej konstrukcja zapewnia ochronę przed wilgocią.

Jeśli do produktu ma być zastosowane światło LED niezbędne będzie wyklejenie listwy TAŚMĄ ALUMINIOWA CREATIVA DO LISTEW KARNISZOWYCH

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.2
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  18
 • Symbol
  LOC-01
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-01

Creativa LOC-01 to nie tylko listwa oświetleniowa, ale także element dekoracyjny, który wnosi do pomieszczeń elegancję i oryginalność. Jej funkcjonalność, odporność na uszkodzenia i łatwość montażu sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do podświetleń sufitów i ścian. Kreuje wyjątkowy klimat dzięki grze światła, co czyni wnętrza jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Creativa LOC-01

Listwy doskonale zakrywają defekty, takie jak pęknięcia, ubytki czy łączenia tapet na styku ścian i sufitu, przyczyniając się do estetyki aranżacji. Listwy są zgodne ze światłem, szczególnie z oświetleniem LED, co pozwala na uzyskanie efektownych rozwiązań świetlnych.

Gra światła, jaką tworzą listwy Creativa LOC-01, wprowadza do wnętrz niepowtarzalny klimat, tworząc zarówno dynamiczne jak i subtelne efekty w ciągu dnia i wieczorami.

Listwa Creativa LOC-01 i jej prosty montaż

Listwa jest wykonana z trwałych materiałów, które są odporne na czynniki zewnętrzne, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Zabezpieczenie powłoką (gruntem) sprawia, że listwa jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, co pozwala na montaż w różnych pomieszczeniach.

Listwa jest gotowa do pokrycia farbą bez rozpuszczalników, umożliwiając dostosowanie koloru do koncepcji aranżacyjnej. Dzięki lekkości i specjalistycznym klejom Creativa Expert i C310, montaż listwy jest łatwy i nie wymaga profesjonalnej pomocy.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zazwyczaj wybór, jak i zakup dekoracyjnych listew oświetleniowych łączy się z ogromnym nakładem pytań, czy wątpliwości. Zespół ekspertów ze sklepu www.maszwnetrze.pl jest gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące specyfikacji, montażu i zastosowania listwy Creativa LOC-01.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: