Listwa sufitowa gładka Dunin Wallstar CET-101

102,44 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 102.44 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CET-101 to elegancka ozdoba, która daje możliwość tworzenia oryginalnych przemian w wystroju wnętrza. Jej lekkość oraz odporność na uszkodzenia, takie jak zarysowania czy wgniecenia, sprawiają, że montaż listwy jest prosty i może być przeprowadzony samodzielnie. Dodatkowo, CET-101 umożliwia pokrycie farbą do wnętrz w dowolnym kolorze, co pozwala dostosować ją do istniejącej kompozycji wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Waga (kg)
  0.7
 • Symbol
  CET-101
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CET-101

Sufitowe listwy dekoracyjne Dunin Wallstar CET-101 to nie tylko atrakcyjne ozdoby, ale również szybki sposób na gruntowną metamorfozę wnętrza. Te eleganckie listwy sufitowe nie tylko podnoszą walory wizualne pomieszczenia, ale także doskonale ukrywają wszelkie drobne niedoskonałości, takie jak pęknięcia, nierówności czy niedoskonałości w wykończeniu ścian i sufitu. Nasza oferta na www.maszwnetrze.pl obejmuje szeroki wybór listew sufitowych Dunin Wallstar, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiadający jego indywidualnemu stylowi, niezależnie od tego, czy preferuje klasykę czy nowoczesność.

Dunin Wallstar CET-101

Dunin Wallstar CET-101 to elegancka sufitowa listwa dekoracyjna, która oferuje możliwość szybkiej i efektownej transformacji wnętrza. Dzięki swojej lekkości i wytrzymałości na uszkodzenia oraz wilgoć, listwa ta jest idealna do samodzielnego montażu. Co więcej, jest gotowa do pokrycia farbą do wnętrz, umożliwiając dostosowanie jej koloru do własnych preferencji i stylu aranżacji. Dostępna na stronie www.maszwnetrze.pl, listwa sufitowa Dunin Wallstar CET-101 to doskonały wybór, który odmieni wygląd każdego pomieszczenia.

Listwa sufitowa Dunin Wallstar i dziecinnie prosty montaż

Montaż listwy sufitowej Dunin Wallstar CET-101 jest tak prosty i przyjemny, że z pewnością każdy z naszych klientów będzie z niego zadowolony po zakupie w sklepie www.maszwnetrze.pl. Dodatkowo, proponujemy Państwu także niezbędne akcesoria do montażu listew sufitowych marki Dunin Wallstar, takie jak klej WS FIXER, tradycyjna fuga WS JOINER oraz wodoodporna fuga WS AQUA JOINER. Samodzielna instalacja to oszczędność czasu i pieniędzy!

Zapraszamy do kontaktu

Dzięki naszym kompetentnym pracownikom, którzy posiadają obszerne zaplecze wiedzy na temat sztukaterii i innych elementów dekoracyjnych dostępnych na www.maszwnetrze.pl, jesteśmy w stanie świadczyć wszechstronną pomoc każdemu klientowi w procesie wyboru odpowiedniego produktu. Ponadto, jesteśmy gotowi dostarczyć wszelkie informacje dotyczące specyfikacji oraz montażu artykułów dostępnych w naszym sklepie, w tym klejów montażowych, tradycyjnej fugi i fugi wodoodpornej.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: