• -8%

1.19.003 Wspornik

154,10 zł 141,77 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 141.77 zł

Opis produktu

Wspornik Europlast 1.19.003 wykonany został z odpornych na zmywanie, lekkich materiałów najwyższej jakości. Stanowi wyjątkową ozdobę wnętrza. Nadto, zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. Wspornik może zostać pomalowany każdą farbą wodną do wnętrz bez rozpuszczalników i do tego jest bardzo łatwy w montażu. Europlast 1.19.003 nada cudownego stylu każdej aranżacji pomieszczenia, w której się znajdzie.

Uwaga! Każda listwa Flex ma swój indywidualny promień gięcia dlatego w celu dobrania odpowiedniej listwy prosimy o zapytanie mailowe.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15.20
 • Szerokość (cm)
  11.90
 • Głębokość (cm)
  12.30
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Wspornik Europlast 1.19.003

Elementami nadającymi elegancję oraz podnoszącymi ekskluzywność wnętrz są odpowiednio dobrane ozdoby. Marka Europlast wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyła ozdobne wsporniki 1.19.003, będące stylowymi dodatkami dekoracyjnymi. Wspornik to element sztukaterii zdobywający coraz większą popularność, stając się wyborem wielu dekoratorów i stylistów wnętrz. Wyprodukowany przez markę Europlast wspornik 1.19.003 jest wykorzystywany do dekorowania wnętrz sypialni oraz salonów, jednakże to od wyobraźni klienta zależy jego umiejscowienie. Producent Europlast zadbał o najwyższą jakość wspornika 1.19.003, wykonując go z najwyższej jakości materiału, odpornego na uderzenia oraz wilgoć. Wspornik Europlast 1.19.003 stanowić będzie idealny element wystroju każdego wnętrza, podnosząc jego ekskluzywność i podkreślając jego wyjątkowość.

Stylowy detal - dekoracyjny wspornik 1.19.003

Wsporniki stosowane były w architekturze wielu epok, pełniąc funkcję podpierającą, obecnie stanowią element sztukaterii, podkreślający ekskluzywność i indywidualność każdego wnętrza. Producent Europlast zadbał o najwyższą jakość swoich wsporników, czyniąc z nich idealny element wykończeniowy każdego wnętrza. Ten rodzaj sztukaterii będzie dostarczał wielu doznań wizualnych, zdobiąc tym samym każde pomieszczenie. Wspornik 1.19.003 będzie idealnym elementem ozdobnym w pomieszczeniach nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu, stanowiąc stylowy detal, ale również we wnętrzach utrzymanych w klasycznym i eleganckim stylu, podkreślającym zamiłowanie do wyrafinowanych ozdób. Wspornik Europlast 1.19.003 to element dekoracyjny znajdujący zastosowanie przy zwieńczaniu m.in. kolumn czy pilastrów.

Wysokiej jakości wsporniki Europlast

Wsporniki producenta Europlast stanowiące ekskluzywny element sztukaterii produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Proces produkcji wykorzystujący najnowsze osiągnięcia techniki czyni Wspornik 1.19.003 odpornym na wilgoć oraz na uderzenia, co powoduje, że stanowić on będzie inwestycję na długie lata, ze względu na wytrzymałość produktu na różnego rodzaju uszkodzenia. Marka Europlast będąc jedną z przodujących marek na rynku, zapewnia wysoką jakość swoich produktów w tym wspornika 1.19.003. Wspornik jako element ozdobny podkreśla charakter każdego wnętrza, czyniąc go bardziej wyjątkowym i ekskluzywnym. Każdy może pozwolić sobie na odrobinę luksusu, decydując się na zakup wspornika 1.19.003 marki Europlast.

Wspornik 1.19.003 marki Europlast

Idealnym sposobem na wykończenie eleganckich kolumn czy listew jest zastosowanie wsporników marki Europlast. Dzięki nowoczesnym materiałom i zastosowaniu w procesie produkcji najnowszych technologii wspornik 1.19.003 będzie znakomitym wyborem przy wykańczaniu wnętrz. Europlast w odpowiedzi na potrzeby klientów stworzył wsporniki nadające każdemu wnętrzu szyku i elegancji. Finezyjne wzory z pewnością przykują wzrok każdego i będą cieszyć oko, ze względu na ekskluzywny wygląd.

Ogromnym atutem wspornika 1.19.003 jest możliwość przemalowania na zupełnie dowolny kolor. W ten sposób producent Europlast daje klientowi możliwość samodzielnej zmiany wyglądu wspornika, dopasowując go do indywidualnego wyglądu każdego wnętrza.

Ekskluzywna sztukateria Europlast

Sztukateria marki Europlast na czele ze wspornikiem 1.19.003 będzie najlepszym wyborem, jeśli jesteś na etapie wykańczania i dekorowania swoich wnętrz. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowość naszych pracowników możemy Ci pomóc w wyborze odpowiednich elementów wystroju.

Jeśli zastanawiasz się na wspornikami, z pewnością polecimy Ci wspornik Europlast 1.19.003, wykonany z najwyższej jakości materiału, wytrzymały na wilgoć i uderzenia. Finezyjne wzory oraz elegancja wsporników marki Europlast będzie cieszyć oko przez długie lata, podnosząc standard każdego pomieszczenia. Możliwość zmiany koloru wspornika 1.19.003 czyni go uniwersalnym elementem wystroju, dającym klientom sposobność do samodzielnej aranżacji swoich wnętrz.

Szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji oraz montażu każdego z produktów marki Europlast możesz uzyskać, kontaktując się z nami za pomocą telefonu 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: