Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Ciemny L0304L Mardom Decor z kolekcji Largo rekomendowane do lameli Dąb Ciemny L0304 zagwarantuje doskonałe zwieńczenie. Model cechuje się dużą trwałością na działanie wilgoci oraz uderzenia, dzięki wyprodukowaniu go z materiału jakim jest Polimer HD przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield, gwarantującej całkowite utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor posiadamy także zakończenie prawe L0304R.

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0304L do lameli z kolekcji Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 zagwarantuje perfekcyjne wykończenie zaplanowanej dekoracji. Tworzone przez Mardom Decor lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w stylizacji wnętrz. Perfekcyjne wykonanie lewego zakończenia L0304L, jak również samych lameli ściennych i ich właściwie zaprojektowana konstrukcja w połączeniu z wysoką wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje odznaczające się w naszym sklepie.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych oraz zakończeń lewych Mardom Decor L0304L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304L to ozdoby do wnętrz, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w dowolnym pomieszczeniu. Architekci wnętrz z miłą chęcią stosują ścienne lamele oraz zakończenie lewe L0304L Mardom Decor dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, hotelowych, handlowych, albo domów. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Zakończenie lewe lameli ściennych L0304L Mardom Decor Largo jest zatem wytrzymałe na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na użycie ich razem z lamelami ściennymi L0304 w każdym pomieszczeniu, bez obaw o ich prezencję.

Zakończenie lewe lameli ściennych do pomieszczeń z charakterem - Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304L Mardom Decor

Lamele ścienne zwieńczone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0304L Mardom Decor na stałe zadomowiły w aranżacjach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie produkt Lamelli Largo Dąb Ciemny Mardom Decor L0304 razem z zakończeniem lewym, którego design oraz uniwersalność świetnie będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i również glamour. Przemyślana konstrukcja, wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw, a także modna kolorystyka powodują, że ścienne lamele Lamelli Largo w połączeniu z lewym zakończeniem Mardom Decor L0304L są ozdobą, zdecydowanie dodającą charakteru każdemu pomieszczeniu.

Praktyczność lewego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Ciemny - L0304L Mardom Decor

Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Largo Mardom Decor oraz prezentowane ich lewe zakończenie L0304L Mardom Decor pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Jednak nie można zapomnieć o ich możliwościach izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Largo Dąb Ciemny Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że ścienne lamele mogą odrobinę stłumić wydobywające się z pokoju, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc wygodę jego użytkowników.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Ciemny wykończonych lewym zakończeniem Mardom Decor L0304L jest także możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich prosty, aczkolwiek zauważalny dla oka design świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to tylko niektóre propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0304 nie ma pod tym względem ograniczeń.

Montaż zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304L Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z serii Lamelli Largo to produkty niezwykle proste w zamocowaniu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest także ich optymalna długość to jest 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. Dodatkowo bez trudu można je przycinać do konkretnych rozmiarów. Do idealnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Ciemny doskonale spisze się dedykowane lewe L0304L.

Montaż L0304L także nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest łatwy, bardzo szybki i bardzo czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo?

Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące wyboru idealnych ściennych lameli Lamelli Largo, w tym zakończenia lewego Dąb Ciemny L0304L marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy rozwiać wszystkie wątpliwości związane z zakupem modelu Largo L0304L Mardom Decor bądź każdego innego produktu znajdującego się w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: