• -8%

Creativa LGG-35 Listwa gzymsowa

346,86 zł 319,11 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 319.11 zł

Opis produktu

Gzymsowa listwa dekoracyjna Creativa LGG-35 zakryje niepożądane nierówności, ubytki oraz zakończenia tapet, tym samym, przyozdobi aranżację wnętrza. Dekoracyjna listwa LGG-35 jest pokryta białym gruntem, dlatego jest odporna na zmywanie i uderzenia. Ponadto, Creativa LGG-35 jest wodoodporna, gotowa do pomalowania i łatwa w montażu, co świadczy o jej wyjątkowej praktyczności, jak i wyjątkowości.

Opis

 • Wysokość (cm)
  17.1
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  17.8
 • Symbol
  LGG-35
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-35

Efektowna sztukateria dekoracyjna, czyli listwa gzymsowa LGG-35 do umieszczenia na styku sufitu i ścian, doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na to, czy jest to dom, czy mieszkanie. Listwa gzymsowa LGG-35 Creativa jest ozdobą, która urozmaici wystrój, zamaskuje nieestetyczną szczelinę, wykończy całość aranżacji i stanie się również ciekawą, ponadczasową wręcz dekoracją. Producent zadbał o każdy szczegół listwy gzymsowej LGG-35 Creativa, zatem wpisze się ona w stylistykę modernistyczną, klasyczną, artystyczną i każdą inną.

Porządne wykonanie listwy gzymsowej Creativa LGG-35

Do produkcji listwy gzymsowej Creativa LGG-35 wybrano solidny, trwały poliuretan, który posiada wiele pozytywów. Przede wszystkim sama konstrukcja listwy LGG-35 Creativa jest odporna na takie czynniki, jak uderzenia, otarcia, złamania, czy wilgoć. To pozwala nam zamontować listwę w łazience, gdzie wilgotne powietrze mogłoby źle wpłynąć na mało odporny produkt dekoracyjny. Listwa gzymsowa LGG-35 pozostanie jednak w nienaruszonym stanie nawet po latach od montażu.

Warto wspomnieć, że listwa gzymsowa LGG-35 Creativa oprócz swojej solidnej formy, jest także bardzo łatwa w zamontowaniu i to samodzielnie w zaciszu domowym. Nie trzeba skorzystać z pomocy doświadczonych montażystów, by stworzyć elegancką dekorację i wykończyć pomieszczenie listwą LGG-35 Creativa. Dodatkowo produkt ten nadaje się zarówno do wyżej wspomnianej łazienki, jak i kuchni, salonu, czy przedpokoju. Jej klasyczny biały wygląd sprawia, że listwa dopasowuje się do dowolnej stylistyki. Lekkość listwy LGG-35 Creativa ułatwia prace montażowe, a jej odporność na uszkodzenia powoduje, że nawet przy niewielkich niepowodzeniach, listwa pozostanie w idealnym stanie.

Ponadczasowa gzymsowa listwa LGG-35 Creativa

Listwa gzymsowa LGG-35 Creativa, to praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających i ponadczasowy element, który swoje zastosowanie znajdzie dosłownie w każdym otoczeniu. Listwa jest ozdobna, zatem będzie to idealny motyw dekoracyjny, który urozmaici i doda elegancji dowolnemu pomieszczeniu. Dodatkowo gzymsowa listwa LGG-35 zamaskuje szczelinę w pokoju, korytarzu, czy kuchni, która to znacznie odbiera estetykę i sprawia, że stan otoczenia wydaje się surowy. Listwą gzymsową LGG-35 Creativa można ukryć także wszelkie mankamenty, uszczerbki i inne wady, których nie chcemy oglądać na co dzień.

Po zamontowaniu gzymsowej listwy Creativa LGG-35, pomieszczenie wydaje się optycznie większe, a to za sprawą jej klasycznej formy i białego koloru, który świetnie wtapia się w otoczenie. Taki zabieg przydatny jest w szczególności tam, gdzie pokoje są małe i chcemy zyskać na efekcie wraz z doborem praktycznych dodatków. Bez względu na to, czy nasz pokój, kuchnia lub sypialnia urządzone są w stylu tradycyjnym, czy modernistycznym, oryginalnym i nietypowym, gzymsowa listwa Creativa LGG-35 będzie pasowała idealnie. Producent zadbało to, aby produkt ten był przeznaczony dla każdego i aby każdy mógł sięgnąć po tą elegancką listwę LGG-35 Creativa do swoich wnętrz.

Gzymsowa listwa Creativa LGG-35 – prosty i sprawny montaż

Producent listwy wykończeniowej gzymsowej LGG-35, zadbał o każdy szczegół produktu, również o jej łatwy montaż. Listwę Creativa LGG-35 można przymocować do powierzchni samodzielnie, szybko i bez konieczności posiadania profesjonalnych sprzętów. Wystarczy jedynie wykorzystać kleje Creativa, czyli montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, które poprawią przyczepność listwy LGG-35 do powierzchni. Dzięki klejom, nasza lista gzymsowa LGG-35 Creativa będzie trzymała się na swoim miejscu przez wiele długich lat. Nie wpłynie na nią nawet wilgotne powietrze, które panuje w łazience.

Listwa gzymsowa LGG-35 jest na tyle lekka, że jej montażem może się zająć każdy, nawet osoba bez większego doświadczenia. Trwała i odporna na uszkodzenia listwa gzymsowa LGG-35 doskonale dopasuje się do powierzchni narożników, pięknie komponując się ze ścianą i sufitem.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: