• -8%

Creativa LK-05 Listwa karniszowa

128,60 zł 118,31 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 118.31 zł

Opis produktu

Listwa karniszowa LK-05 Creativa to funkcjonalna listwa karniszowa, której elegancja sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowości, zachwycając oko każdego gościa lub domownika. Listwa jest wodoodporna a tworzywo lekkie. Dodatkowym autem jest możliwość zamontowania listwy samodzielnie - jej montaż nie jest trudny. 

Listwa karniszowa LK-05 Creativa została przygotowania pod malowanie - do pomalowania zalecamy stosować farby niezawierające rozpuszczalników. Listwa doskonale komponuje się ze światłem LED.

Dzięki technologii LIGHTBLOCKER listwa nie przebija światła. 

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.6
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  8.30
 • Symbol
  LK-05
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LK-05 listwa karniszowa Creativa

Tworzywo, z jakiego wykonano listwę karniszową Creativa LK-05 sprawia, że produkt ten może służyć w Twoim mieszkaniu przez długie lata z uwagi na niezwykłą trwałość materiału. Elegancka dekoracja zachwyca swoim wyglądem, odświeżając przy tym Twoje wnętrze i podkreślając jego charakter.

Maskownica karnisza Creativa LK-05 i jej solidne wykonanie

Listwa karniszowa LK-05 Creativa została wykonana z wytrzymałego tworzywa, jakim jest polistyren ekstrudowany. Dzięki temu listwa jest niezwykle odporna na uderzenia i trwała. Dekoracja, jaką jest LK-05, jest również odporna na otarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Polistyren ekstrudowany jest tworzywem odpornym na wilgoć zatem bez problemu można zdecydować się na montaż listwy LK-05 w łazience czy też kuchni.

Powłoka, którą została pokryta listwa poprawia przyczepność farby a więc jest gotowa do pomalowania farbą na dowolny kolor. 

LK-05 to listwa karniszowa gotowa do malowania

Proponowana listwa karniszowa LK-05 Creativa jest estetycznym wykończeniem każdego wnętrza. Dekoracja ta doskonale odnajdzie się nie tylko w salonie czy sypialni, ale również w pozostałych pomieszczeniach mieszkania lub w pomieszczeniach użytku publicznego. Elegancja i szyk - to główne cechy listwy karniszowej Creativa LK-05. Model ten pozwoli na zamaskowanie niedoskonałości oraz nierówności na styku ścian i sufitu.

Za pomocą LK-05 możesz optycznie powiększyć swoje pomieszczenie, tworząc subtelne połączenie ściany wnętrza z sufitem. Listwa pozwoli na zamaskowanie karniszy czy też szyn karniszowych, zachowując przy tym harmonię wnętrza. Minimalizm i oryginalność listwy LK-05 Creativa umożliwiają dostosowanie jej  do indywidualnych potrzeb użytkownika. Listwę możesz pomalować na dowolny kolor, korzystając z farby niezawierającej rozpuszczalników, a także dopasować ją do nowoczesnego lub tradycyjnego charakteru pomieszczenia.

Montaż listwy karniszowej Creativa LK-05

Aby listwa prezentowała się we wnętrzu przez lata, musi zostać właściwie zamontowana. Podczas montażu listwy karniszowej LK-05 producent zaleca wykorzystać systemowe kleje Creativa – klej montażowy Creativa by Cezar EXPERT jak również klej do łączeń Creativa by Cezar C310. Z pomocą klejów i akcesoriów do montażu marki Creativa dokładnie przymocujesz listwę karniszową LK-05 do sufitu, zapewniając jej mocną i trwałą instalację.

Pomoc specjalistów - wykończenie wnętrza

Rozumiemy, że samodzielne aranżowanie mieszkania może być wymagające i trudne. Staramy się ułatwić Ci wszelkie procesy związane z wyborem, montażem oraz pielęgnowaniem wysokiej jakości sztukaterii, która nada Twojemu mieszkaniu wyjątkowości. Specjaliści MaszWnętrze z chęcią udzielą Ci porad oraz odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące proponowanych na naszej stronie produktów. Zaufaj nam!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: