• -5%

Mardom Decor MD8300P Listwy przypodłogowe

43,45 zł 41,27 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 41.27 zł

Opis produktu

Gotowa do montażu, pomalowana na biało listwa Mardom Decor MD8300P z kolekcji PREMIUM o satynowym wykończeniu wygładzającym świetnie ukryje niedoskonałości na styku ścian i podłogi. Dzięki pokryciu powłoką zabezpieczającą listwa przypodłogowa Mardom MD8300P jest wytrzymała i odporna na wilgoć, co pozwala na zastosowanie jej w każdym wnętrzu. Ponadto listwa cechuje się lekkością, co niezwykle pomaga w szybkim montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.6
 • Symbol
  MD8300P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD8300P PREMIUM

Listwa przypodłogowa w kolorze białym MD8300P Mardom Decor to rozwiązanie do dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzone. MD8300P jest klasycznym, gustownym i bardzo dobrym jakościowo detalem wykończeniowym, spełniającym podstawowe funkcje, tak więc, jest to najlepszy możliwy sposób na dekorację aranżacji.

Zastosowanie listwy MD8300P Mardom Decor i jej atuty

Biała listwa przypodłogowa MD8300P Mardom Decor ma na celu maskować szczeliny dylatacyjne, będące, skutkiem zastosowania w pomieszczeniu paneli bądź parkietu. Co więcej, jest to idealny sposób na zamaskowanie niedoskonałości pomiędzy podłogą a ścianą. Model w prosty sposób wykańcza pomieszczenie, które zostało dopiero co odnowione albo wnętrze, któremu brakuje nowoczesnych detali nawiązujące do obecnych trendów.

Kolejną zaletą listwy Mardom Decor MD8300P jest rola ozdobna. Listwa będzie stanowić ciekawą, dekorację zarówno tradycyjnego, jak i modernistycznego wnętrza. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko ukrywać wady na styku ścian i podłogi, ale również sprawi, że aranżacja stanie się szykowna oraz jakby większa, ponieważ biała kolorystyka listwy przypodłogowej powiększy optycznie większość pokoi.

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD8300P wyprodukowana jest z wysokojakościowego materiału, co sprawia, że jest odporna na zarysowania oraz innego rodzaju uszkodzenia. Będzie prezentowała się jak nowość nawet w późniejszych latach. Ponadto niewielka waga produktu powoduje, że jest bardzo łatwy w montażu.

Listwy przypodłogowe oferowane w asortymencie na naszej stronie sklepu www.maszwnetrze.pl, są detalami rekomendowanymi klientom, ceniącym wysoką jakość, jak i również praktyczne rozwiązania.

Niezwykła listwa przypodłogowa klasy Premium MD8300P Mardom Decor

Listwa Mardom Decor MD8300Po białym kolorze jest produktem z serii PREMIUM. Listwa wykończeniowa została pokryta najwyższej jakości lakierem o właściwościach wodoodpornych oraz zabezpieczających. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni naszego produktu tworzy nowoczesną warstwę satynową o przepięknym wykończeniu.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ma na celu głównie ukrywać wszystkie niedoskonałości, łączenia, ubytki oraz zakończenia tapety na styku ściany i podłogi, a także przysłonić szczelinę dylatacyjną. Ponadto przypodłogowa listwa Mardom Decor MD8300P będzie stanowić bardzo oryginalnie prezentujący się element dekoracyjny, pasujący do dowolnego pomieszczenia, niezależnie od aranżacji.

Łatwy i szybki montaż białej listwy MD8300P Mardom Decor

Listwa Mardom MD8300P to produkt gotowy do zamontowania, który nie wymaga dodatkowego pokrycia lub zabezpieczenia. Oferowany przez nasz sklep www.maszwnetrze.pl produkt został wykonany z niezwykłą precyzją o najmniejszy jego aspekt. Z tego powodu można zachwycać się nim przez długi czas.

Wyprodukowanie dekoracyjnej przypodłogowej listwy MD8300P Mardom Decor z wysokiej klasy materiału poprawia jej odporność na wilgoć oraz uderzenia. W celu zamocowania tej wykończeniowej sztukaterii rekomendujemy dostępny w naszym asortymencie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy doborze listew przypodłogowych

Nasza obsługa wciąż czeka na pytania, a także by rozwiać wszystkie niepewności oraz sprawić, że wybór listwy przypodłogowej np. Mardom Decor MD8300P okaże się doskonałym krokiem oraz inwestycją na długi czas.

Pomagamy doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat dostępnych w naszym sklepie produktów, a więc odpowiemy na jakiekolwiek pytanie dotyczące przypodłogowej listwy Mardom Decor MD8300P oraz dowolnego innego produktu.

Chętnie znacznie ułatwimy wybór produktu, wpasowujący się w wystrój mieszkania oraz urzeczywistniającego wszystkie potrzeby. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze klientów, tak więc każdego traktujemy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaprezentować korzystne dla Państwa rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: