• -5%

Mardom Decor MD004P Listwy przypodlogowe

46,22 zł 43,91 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43.91 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD004P to produkt z linii PREMIUM pokryty najwyższej jakości białą farbą wygładzającą, wodoodporną, a także zabezpieczającą, która tworzy efektowną, satynową powłokę. Listwa świetnie zamaskuje szczelinę dylatacyjną, ubytki i inne nierówności na styku ścian i podłogi, perfekcyjnie wykańczając wnętrze. Listwa Mardom MD004P PREMIUM jest gotowym produktem, który nie wymaga żadnego dodatkowego pokrycia ani zabezpieczenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  MD004P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD004P PREMIUM

Listwa przypodłogowa w kolorze białym MD004P Mardom Decor to najlepszy wybór do dowolnego pomieszczenia, bez względu na to, w jakim stylu jest wystylizowane. Ten model jest tradycyjnym, eleganckim i najwyższej klasy akcentem wykończeniowym, spełniającym podstawowe funkcje, tak więc, jest to najlepszy możliwy wybór.

Atuty listwy Mardom Decor MD004P i jej zastosowanie

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD004P ma na celu ukrywać szczeliny dylatacyjne, będące, efektem montażu we wnętrzu paneli lub parkietu. Co więcej, jest to doskonały sposób na ukrycie wad na łączeniu ścian i podłogi. Produkt idealnie wykańcza wystrój wnętrza, który został dopiero co wyremontowane lub takie, któremu przydałyby się modernistyczne akcenty nawiązujące do trendów wnętrzarskich.

Kolejną zaletą listwy Mardom Decor MD004P jest jej rola ozdobna. Listwa stanowi ponadczasową, dekorację zarówno tradycyjnego, jak i modernistycznego wnętrza. Listwa przypodłogowa nie tylko ukryje mankamenty, ale także przyczyni się do tego, że aranżacja stanie się nieskazitelna i jakby większa, gdyż biały kolor listwy optycznie powiększy znaczną część pokoi.

Listwa przypodłogowa MD004P Mardom Decor wyprodukowana jest z wysokiej klasy tworzywa, dzięki czemu jest wytrzymała na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Będzie prezentowała się jak nowość nawet po kilku latach. Dodatkowo nieduża waga produktu powoduje, że jest bardzo prosty w montażu. Listwy przypodłogowe dostępne w ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl, są akcentami sztukateryjnymi i wykończeniowymi dedykowanymi dla klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość, jak i również praktyczne technologie.

Biała listwa przypodłogowa MD004P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD004P w kolorze białym jest produktem z linii PREMIUM. Listwa wykończeniowa została pokryta najwyższej jakości lakierem o cechach wodoodpornych i uodparniających. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni modelu Mardom Decor MD004P tworzy niezwykle efektowną satynową warstwę o ekskluzywnym wyglądzie.

Biała listwa przypodłogowa ma na celu przede wszystkim przysłaniać wszelkie niedoskonałości, łączenia, pęknięcia i zakończenia tapety na styku ściany i podłogi, jak i również zakrywać szczeliny dylatacyjne. Co więcej, przypodłogowa listwa MD004P Mardom Decor stanowi niezwykle oryginalnie prezentujący się detal dekoracyjny, pasujący do każdego pomieszczenia, bez względu od jego rodzaju.

Przygotowana do zamocowania listwa MD004P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom MD004P to produkt gotowy do montażu, niewymagający już żadnego dodatkowego malowania lub wzmocnienia. Dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl model jest stworzony z niezwykłą precyzją o najmniejszy jego aspekt. Dzięki temu będzie można cieszyć się nim przez długie lata.

Wykonanie białej listwy przypodłogowej MD004P Mardom Decor z najwyższej klasy tworzywa wzbogaca ją o wytrzymałość na wodę i uderzenia. W celu montażu tej sztukaterii polecamy dostępny w naszym asortymencie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

Nasza obsługa wciąż czeka na nurtujące Państwa pytania, a także by pozbawić wszystkich niepewności oraz spowodować, że zakup przypodłogowej listwy m.in. Mardom Decor MD004P okaże się doskonałym postanowieniem oraz inwestycją na długi czas. Służymy doświadczeniem oraz rzetelną znajomością oferowanych w naszym sklepie produktów, tak więc udzielimy odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie związane z przypodłogową listwą MD004P Mardom Decor oraz dowolnego innego modelu.

Z miłą chęcią ułatwimy wybór detalu, wpasowujący się w aranżację pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszystkie oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze klienta, zatem każdego traktujemy z pełnym profesjonalizmem, starając się udzielić pomocy i zaproponować korzystne dla Państwa rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: