• -5%

Mardom Decor MD001 Listwy przypodłogowe

23,89 zł 22,69 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.69 zł

Opis produktu

MD001 to listwa przypodłogowa, stanowiąca funkcjonalny i niezwykle estetyczny detal wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Doskonale podkreśla charakter aranżacji, spajając ją w całość i eksponując podłogę. Ponadto fantastycznie maskuje kable, przewody elektryczne i szczelinę dylatacyjną. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 może być pomalowana farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jest lekka i łatwa w montażu oraz odporna na uszkodzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Symbol
  MD001
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD001 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Remontowanie domu lub mieszkania to bardzo pracochłonne zadanie, które wymaga wiele wysiłku. Coraz więcej osób decyduje się odnawiać poszczególne pokoje na swoją rękę. W takim przypadku, warto poczytać wiele poradników, aby remont przebiegł po myśli.

Listwa przypodłogowa MD001 - montaż

Jednym z bardziej pracochłonnych zadań podczas remontu jest montaż listwy przypodłogowej MD001. Aby tego dokonać, należy zaopatrzyć się w klej Mardom Decor FIX PRO. Montaż listwy MD001 za pomocą kleju Mardom Decor FIX PRO jest jednak czymś innym. Listwa przypodłogowa montowana za pomocą tego kleju będzie trwała, a sam montaż będzie dużo szybszy.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Zastosownanie listwy przypodłogowej MD001

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor MD001 to rzecz, której nie można pominąć podczas remontowania. Przede wszystkim, pomieszczenie wyposażone w listwy przypodłogowe będzie wyglądało dużo lepiej. Montaż listwy przypodłogowej MD001 może skutecznie ukryć krawędzie wykładziny czy paneli. Co za tym idzie, listwa przypodłogowa montowana za pomocą kleju Mardom Decor FIX PRO w skuteczny sposób może zakryć szczeliny dylatacyjne oraz wszelkie mankamenty na styku podłogi ze ścianą.

Właściwości listwy przypodłogowej MD001

Główną zaletą listwy przypodłogowej Mardom Decor MD001 jest jej prostota montażu. Wystarczy nałożyć niedużą warstwę kleju Mardom Decor FIX PRO aby listwa trzymała się bardzo mocno.

Ponadto, zamontowaną listwę przypodłogową można skutecznie pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Za pomocą listwy przypodłogowej można ukryć wszelkie kable, które trzeba rozciągnąć w danym pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu listwy, kable nie będą widoczne, przez co pokój będzie wyglądał dużo lepiej.

Listwa przypodłogowa MD001 posiada 21 mm wysokości oraz 21 mm grubości. Długość pojedynczej listwy to 2000 mm. Listwa oczywiście posiada miejsce na kable a budowa listwy jest sztywna.

Sepcyfikacja MD001

Ze względu na sztywną budowę listwy jest ona dość trwała. Po odpowiednim malowaniu listwy, staje się ona odporna na działanie wody i wilgoci. Listwę MD001 można bez problemu przecierać wilgotną szmatką bez obawy o uszkodzenia.

Czy listwa MD001 to dobry wybór?

Myśląc o remoncie mieszkania czy domu należy mieć na uwadze konieczność ukrycia kabli czy szczelin dylatacyjnych. Z tego względu, użycie jakiegoś rodzaju listwy wydaje się konieczne. Osoby, które nie dokonały wyboru powinny pochylić się nad produktem MD001, gdyż jest to bardzo solidna listwa o szczególnym wyglądzie. Uwagę zwraca również możliwość malowania listwy, przez co można dostosować ją do różnych aranżacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: