• -5%

Mardom Decor MD011 Listwa przypodłogowa

32,07 zł 30,47 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 30.47 zł

Opis produktu

MD011 to listwa przypodłogowa o oryginalnym, a zarazem prostym designie, stanowiąca perfekcyjne wykończenie każdego wnętrza. Produkt przepięknie ozdobi pomieszczenie na styku ścian i podłogi, osłaniając nieestetyczne kable, jak i również szczelinę dylatacyjną. Listwa Mardom Decor MD011 to produkt odporny na uderzenia, wilgoć, a także gotowy do pomalowania, dlatego może wykorzystany w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1
 • Symbol
  MD011
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD011 Mardom Decor listwa przypodłogowa

Wykończenie domu lub mieszkania zawsze generuje spore koszty. Mimo wszystko nie warto rezygnować z takiego elementu jak na przykład listwa przypodłogowa, która nie tylko wprowadza więcej ładu do przestrzeni, ale jest też bardzo funkcjonalna. Poza aspektem dekoracyjnym taka listwa pozwala zamaskować i ukryć różnego rodzaju niedociągnięcia, ale też na przykład kable.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011

Warto poszukać produktu spełniającego wyśrubowane oczekiwania odnośnie designu oraz funkcjonalności, który jednocześnie ma przystępną cenę. Właśnie tak pokrótce można scharakteryzować produkt jakim jest listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011. Ta listwa przypodłogowa powstała z myślą o osobach szukających jednego elementu do wykończenia wnętrz, które jednocześnie pragną rozsądnych cen. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 będzie świetnym uzupełnieniem wnętrz w stylu klasycznym, skandynawskim, eleganckim czy rustykalny.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 - parametry

Opisywana listwa przypodłogowa mierzy 200 cm długości, co pozwala na prosty i atrakcyjnie wizualnie montaż nawet na długich ścianach (bez konieczności częstego łączenia poszczególnych listew można zastosować je nawet bardzo dużych pomieszczeniach). Listwa została wykonana z wers świetnej jakości materiału jakim jest polimer HD. Mardom Decor MD011 to listwa w kolorze białym, pochodząca z kolekcji Elite.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 - dlaczego warto ją zastosować

Dlaczego listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 to produkt warty użycia w praktycznie każdym wnętrzu? Tak listwa przypodłogowa stanowi nie tylko piękne wykończenie ścian, ale też pozwala zamaskować różnego rodzaju mankamenty związane z układaniem podłogi drewnianej czy z paneli. Nieunikniona jest między innymi szczelina dylatacyjna, która zawsze musi pozostać zachowana podczas układania podłogi. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 potrafi jednak skutecznie ją ukryć i zamaskować. Mardor Decor MD011 to też świetne rozwiązanie dla osób chcących schować skutecznie kable - można włożyć je właśnie pod listwę.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 - szybki sposób montażu

Niewątpliwym mocnym punktem listwy Mardom Decor MD011 jest łatwy sposób montażu. Listwa Mardom Decor MD011 do ściany powinna być przyklejone za pomocą kleju montażowego i do łączeń, które są dedykowane do kolekcji tych listew. W tym przypadku można wykorzystać klej Mardom Decor Fix Extra oraz Mardom Decor Fix Pro. Taki sposób montażu gwarantuje niezawodność na wiele lat - listwy trzymają się stabilnie i nie odklejają się od ściany.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: