• -5%

Mardom Decor QL021P Listwa przypodłogowa

45,15 zł 42,89 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 42.89 zł

Opis produktu

Prostota listwy Mardom Decor QL021P połączy w całość każdą aranżację wnętrza. W łatwy sposób stworzy efekt perfekcyjnego wykończenia, zdobiąc styk podłogi i ścian, a także ukrywając szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Przypodłogowa listwa Mardom QL021P jest produktem gotowym do montażu pomalowana na biało. Wykonanie z wytrzymałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, umożliwia wykorzystanie jej w każdym wnętrzu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Symbol
  QL021
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor QL021P PREMIUM

Listwa przypodłogowa w kolorze białym Mardom Decor QL021P to doskonały wybór do dowolnego wnętrza, bez względu na to, w jaki sposób zostało wystylizowane. Ten model jest tradycyjnym, nowoczesnym oraz bardzo dobrym jakościowo produktem, spełniającym różne funkcje, zatem jest to rewelacyjny sposób na wykończenie aranżacji.

Zalety listwy przypodłogowej Mardom Decor QL021P i jej zastosowanie

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor QL021P ma na celu przysłaniać szczelinę dylatacyjną, będącą, skutkiem montażu w pomieszczeniu parkietu lub paneli. Co więcej, jest to doskonały sposób na zasłonięcie mankamentów pomiędzy ścianą a podłogą. Produkt w prosty sposób wykańcza wystrój wnętrza, który został świeżo odnowione lub wnętrze, któremu brakuje modernistycznych elementów z dobrym gustem.

Biała listwa przypodłogowa do rozmaitych wnętrz

Kolejnym atutem listwy Mardom Decor QL021P jest jej rola dekoracyjna. Model stanowi ponadczasową, ozdobę zarówno klasycznego, czy też nowoczesnego pomieszczenia. Przypodłogowa listwa nie tylko ukryje wady na styku podłogi i ścian, ale również spowoduje, że aranżacja stanie się elegancka, ponieważ biały kolor listwy przypodłogowej może powiększyć optycznie pomieszczenie.

Wytrzymała i odporna na wilgoć biała listwa przypodłogowa QL021P Mardom Decor

Biała listwa przypodłogowa QL021P Mardom Decor wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest wytrzymała na uderzenia oraz innego rodzaju czynniki. Bez trudu będzie prezentowała się jak nowość nawet po kilku latach. Dodatkowo lekkość modelu sprawia, że jest niezwykle prosty w instalacji.

Listwy przypodłogowe oferowane w ofercie naszego sklepu internetowego www.maszwnetrze.pl, są akcentami sztukateryjnymi oraz wykończeniowymi przeznaczonymi klientom, ceniącym bardzo dobrą jakość, a także praktyczne rozwiązania.

Biała listwa Mardom Decor QL021P

Przypodłogowa listwa Mardom Decor QL021P w kolorze białym jest produktem z serii PREMIUM. Listwa pokryta została ekskluzywnym lakierem o cechach uodparniających i wodoodpornych. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni modelu QL021P Mardom Decor tworzy efektowną satynową warstwę o przepięknym charakterze.

Biała listwa przypodłogowa ma na celu przede wszystkim maskować wszelkie mankamenty, łączenia, ubytki i końcówki tapety wzdłuż styku podłogi i ściany, jak i również przysłonić szczeliny dylatacyjne. Prócz tego przypodłogowa listwa Mardom Decor QL021P będzie stanowić niezwykle oryginalnie wyglądający element ozdobny, który będzie pasować do dowolnego wnętrza, niezależnie od rodzaju.

Gotowa do zamocowania listwa przypodłogowa Mardom Decor QL021P

Biała listwa przypodłogowa QL021P Mardom to model przygotowany do montażu, niepotrzebujący żadnego dodatkowego pokrycia albo wzmocnienia. Dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl model jest wyprodukowany z niezwykłą precyzją o każdy detal. Dzięki temu będzie można zachwycać się nim przez długie lata.

Wyprodukowanie ozdobnej przypodłogowej listwy QL021P Mardom Decor z najwyższej jakości tworzywa poprawia jej wytrzymałość na wodę oraz uszkodzenia. Do zamocowania owej sztukaterii polecamy dostępny w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, jak i również klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Najwyższej jakości pomoc przy wyborze listew wykończeniowych Mardom

Nasi pracownicy wciąż czekają na nurtujące Państwa pytania, a także by rozwiać wszystkie wątpliwości i przyczynić się do tego, że wybór białej listwy przypodłogowej np. QL021P Mardom Decor okaże się doskonałą decyzją oraz na długi czas.

Pomagamy doświadczeniem i rzetelną znajomością posiadanych modeli, dlatego udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie związane z białą listwą QL021P Mardom Decor bądź dowolnego, innego produktu.

Chętnie znacznie ułatwimy dobór detalu, wpisujący się w aranżację wnętrza oraz urzeczywistniającego wszelkie wymagania. Dysponujemy doświadczeniem w obsłudze klientów, a zatem z każdym postępujemy z pełnym profesjonalizmem, starając się pomóc oraz zaprezentować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: