• -5%

Mardom Decor MD017 Listwa przypodłogowa

46,92 zł 44,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44.57 zł

Opis produktu

MD017, czyli listwa przypodłogowa Mardom Decor to niezwykły detal wykończenia wnętrza. Wyśmienicie podkreśla charakter aranżacji, rewelacyjnie eksponując podłogę. Dodatkowo ukryje nieestetyczne kable, przewody elektryczne, a także szczelinę dylatacyjną. Mardom Decor MD017 jest listwą przypodłogową, która może być pomalowana farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jest lekka, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w montażu oraz odporna na uderzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD017
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD017 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Dla podkreślenia charakteru eleganckiego wnętrza, ale też ukrycia wszelkiego rodzaju nieatrakcyjnych miejsc na styku ściany oraz podłogi, warto zamontować listwę przypodłogową. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 fantastycznie sprawdzi się we wnętrzach osób poszukujących produktów najwyższej jakości. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 podkreśli indywidualny charakter wnętrza, jednocześnie będąc niezwykle funkcjonalnym elementem wykończenia.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 - charakterystyka produktu

Doskonałej jakości listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 została stworzona z myślą o osobach ceniących najwyższą jakość produktu do wykończenia wnętrz. Nowoczesny materiał, z którego została wykonana, jakim jest polimer HD, odznacza się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 przez długie lata będzie służyć wręcz perfekcyjnie.

Listwa MD017 jest odporna na wilgoć, jej design chroni przed osadzaniem się na niej kurzu. Jednocześnie jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor, o ile farba nie zawiera rozpuszczalników. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 pochodzi z kolekcji Elite, zatem sama nazwa wskazuje, że to doskonały produkt.

Mardom Decor MD017 - aspekty funkcjonalne

Dlaczego listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 jest tak ważnym elementem wykończenia w każdym domu? Po pierwsze ta listwa przypodłogowa stanowi niejako " kropkę nad i" podczas wykańczania każdego pomieszczenia. Zamontowana listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 sprawia, że mieszkanie lub dom wyglądają bardziej schludnie. Aspekt wizualny jest tutaj zatem nie do przecenienia - każde pomieszczenie prezentuje się elegancko, napiera klasy i szyku.

Dodatkowo listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 wprowadza ład i harmonię, ponieważ pozwala na zamaskowanie tak zwanej szczeliny dylatacyjnej, Która powstaje na styku ściany oraz podłogi. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 perfekcyjnie ukrywa również wszystkie kable, dzięki czemu pomieszczenie wygląda na mniej zabałaganione.

MD017 - sposoby montażu

Listwa przypodłogowa z kolekcji Elite w prosty sposób może być zamontowana przez każdego gospodarza domu. Do montażu tej listwy można użyć klejów Mardom Decor Fix Pro i Mardom Decor Fix Extra, które zapewniają doskonałą trwałość łączenia, dzięki czemu listwa świetnie trzyma się ściany przez długie lata. Wygodny i czysty montaż to niewątpliwe zaleta tego produktu, który stanowi piękne wykończenie każdego eleganckiego wnętrza.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: