• -5%

Mardom Decor MD011P Listwa przypodłogowa

38,48 zł 36,56 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.56 zł

Opis produktu

Niezwykły design listwy przypodłogowej Mardom Decor MD011P gwarantuje doskonałe połączenie aranżacji wnętrza w spójną całość. Listwa przepięknie dekoruje pomieszczenie, tworząc efekt doskonałego wykończenia na styku ścian i podłogi. Zasłania nieestetyczne okablowanie, a także szczelinę dylatacyjną. Jest to produkt gotowy do montażu, pomalowany na biało, odporny na uszkodzenia oraz wilgoć, dlatego może być użyty w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1
 • Symbol
  MD011P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD011P PREMIUM

Biała listwa przypodłogowa MD011P Mardom Decor to rozwiązanie do niejednego wnętrza będące gustownym oraz najwyższej klasy akcentem wykończeniowym, który z łatwością odmieni dowolne pomieszczenie.

Walory białej listwy MD011P Mardom Decor oraz jej funkcje

Listwa przypodłogowa MD011P Mardom Decor ma przede wszystkim przysłaniać szczeliny dylatacyjne, które są efektem montażu we wnętrzu parkietu lub paneli. Ponadto jest to doskonały sposób na ukrycie niedoskonałości pomiędzy ścianą a podłogą. Model w prosty sposób wykańcza wnętrze, które zostało świeżo wyremontowane lub takie, któremu przydałyby się nowoczesne elementy w dobrym guście.

Listwa MD011P Mardom Decor stanowi również ponadczasową ozdobę zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko ukrywać wady na styku podłogi i ścian, ale również sprawi, że aranżacja będzie nieskazitelna oraz jakby większa, ponieważ biała kolorystyka listwy przypodłogowej w połączeniu z białym kolorem ścian powiększy optycznie dowolne pomieszczenie.

Listwa przypodłogowa MD011P Mardom Decor wykonana jest z wysokojakościowego tworzywa co sprawia, że jest odporna na zarysowania oraz inne czynniki, dzięki czemu będzie idealnie prezentowała się jak również w późniejszych latach. Ponadto niewielka waga modelu powoduje, że jest on niezwykle prosty w instalacji.

Biała listwa przypodłogowa MD011P Mardom Decor

Listwa Mardom Decor MD011P w kolorze białym jest modelem z linii PREMIUM pokrytym ekskluzywnym lakierem o cechach wodoodpornych oraz uodparniających. Powłoka stworzona na powierzchni naszego produktu tworzy efektowną gładką satynową warstwę o przepięknym wykończeniu.

Przypodłogowa listwa w kolorze białym ma na celu przede wszystkim maskować wszystkie niedoskonałości, łączenia, ubytki i końcówki tapety na styku podłogi i ściany, jak i również ukrywać szczelinę dylatacyjną. Co więcej, listwa przypodłogowa MD011P Mardom Decor będzie stanowić bardzo oryginalnie prezentujący się akcent dekoracyjny, który będzie pasować do każdego wnętrza, niezależnie od jego rodzaju.

Gotowa do zamocowania listwa przypodłogowa MD011P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa MD011P Mardom to produkt przygotowany do montażu, niewymagający żadnego dodatkowego pokrycia czy zabezpieczenia. Prezentowany w naszym sklepie produkt został stworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Z tego powodu będzie można cieszyć się nim przez wiele lat.

Wyprodukowanie białej przypodłogowej listwy MD011P Mardom Decor z doskonałej jakości tworzywa poprawia jej odporność na wilgoć oraz uderzenia. W celu montażu owej wykończeniowej sztukaterii polecamy dostępny w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX elastyczny, a także klej montażowy Mardom Decor FIX.

Najwyższej jakości pomoc przy wyborze przypodłogowych listew Mardom

Służymy wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą znajomością oferowanych w naszym sklepie produktów, a więc udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie dotyczące listwy przypodłogowej Mardom Decor MD011P lub też innych produktów.

Z miłą chęcią uprościmy dobór modelu, wpasowujący się w stylistykę pomieszczenia i urzeczywistniającego wszelkie wymagania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze klientów, zatem z każdym postępujemy w indywidualny sposób, starając się udzielić wszechstronnej porady oraz zaproponować korzystny dla Państwa model.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: