• -5%

Mardom Decor MD363 Listwa przypodłogowa

75,51 zł 71,74 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71.74 zł

Opis produktu

Niepowtarzalny design listwy przypodłogowej MD363 wykończy każdą aranżację, perfekcyjnie ukrywając szczelinę dylatacyjną, czy okablowanie na styku ścian oraz podłogi. Dzięki użyciu wysokiej jakości tworzyw odpornych na uszkodzenia oraz wilgoć listwa MD363 Mardom Decor może być zamontowana w każdym pomieszczeniu. Listwa Mardom jest lekka, łatwa w montażu, a także gotowa do pomalowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  MD363
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD363

Listwa przypodłogowa MD363 Mardom Decor to wykończeniowa listwa tradycyjnego rodzaju, mająca za rolę ukrywać miejsca łączenia ścian i podłogi, a tym samym szczelinę dylatacyjną. Co więcej polepsza to estetyczne doznania, jak i również takie rozwiązanie jest wyjątkowo funkcjonalne. Listwa wykończeniowa chroni bowiem dolne części ściany przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także ubrudzeniem. Co więcej, ogranicza zbieranie się w szczelinie dylatacyjnej brudu oraz kurzu, pełniąc także funkcję ozdobną.

Prezentowana w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa przypodłogowa Mardom MD363 to model kierowany do osób, które poszukują wyjątkowych dekoracji. Będzie on dodawać oryginalnego charakteru dowolnemu wnętrzu, będąc jednocześnie elementem praktycznym. Dekoracyjna listwa Mardom MD363 doskonale prezentuje się na styku ścian i podłogi toteż sprawi, że stylizacja dowolnego pomieszczenia będzie spójna. Uniwersalność formy pozwala na zamontowanie listwy MD363 Mardom w aranżacji mieszkania, jak i restauracji i nie tylko.

Dzięki niezwykle zaawansowanej technologii podczas tworzenia listew MD363 Mardom Decor nie trzeba zatem zamartwiać się o odchylenia w specyfikacji czy wyglądzie produktu. Nasza listwa Mardom MD363 z pewnością stanie się ozdobą, podkreślającą każdą podłogę, czego zapewnieniem są właściwości i parametry produktu.

Mardom Decor MD363

Listwy przypodłogowe wytworzone z wysokiej jakości tworzywa, rewelacyjnie wkomponują się w dowolną stylizację pomieszczenia, dodając mu charakteru. Nasze eleganckie listwy wykończeniowe MD363 Mardom to produkty zapierające dech doskonałością szczegółów.

Niebywałą zaletą listew przypodłogowych MD363 Mardom jest ich odporność na wilgoć i zniszczenia . Umożliwia to na samodzielne odświeżanie listwy wykończeniowej poprzez czyszczenie oraz zapewnia niezmienność wyglądu podczas ewentualnego uderzenia w listwę wykończeniową podczas odkurzania podłogi.

Zaletą modelu jest także jego przygotowanie do samodzielnego malowania farbą. Listwa przypodłogowa MD363 Mardom ma powłokę, poprawiającą nakładanie farby. Dzięki temu, wybierając właściwy kolor farby można w bardzo łatwy sposób wkomponować listwę w styl pomieszczenia bądź wyeksponować na zasadzie kontrastu, co zdecydowanie doda pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Istotnym aspektem jest natomiast to, aby wykorzystana do malowania listwy wykończeniowej MD363 Mardom Decor farba nie posiadała rozpuszczalników.

Niezwykle łatwy montaż listew przypodłogowych MD363 Mardom

Prezentowany przez naszą firmę produkt Mardom MD363, dzięki niedużej wadze materiałów używanych do jego produkcji jest bardzo łatwy w zamocowaniu. W ofercie sklepu mamy także dostępne kleje i akcesoria do montażu firmy Mardom Decor. To właśnie za ich sprawą w prosty sposób możesz zmienić dowolne wnętrze, montując listwę przypodłogową do ściany, zasłaniając brzydko wyglądające końcówki tapety, malowania, jak i również szczeliny dylatacyjne.

Klej do montażu FIX PRO Mardom Decor, jak i również klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA pozwolą przyoszczędzić czas i pieniądze podczas remontu domu. Nie trzeba wynajmować ekipy remontowej, która będzie pomagać w aranżacji pomieszczenia od nowa. Listwę przypodłogową MD363 Mardom Decor można bez większych problemów zamocować samemu.

Pomoc przy doborze przypodłogowych listew

W przypadku pytań bądź wątpliwości związanych z zakupem przypodłogowej listwy MD363 Mardom Decor w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl nawiąż kontakt z nami. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak i znajomości wszystkich produktów pomogą rozwiązać wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące pytania dotyczące tradycyjnych listew przypodłogowych. Z miłą chęcią udzielimy również porad na temat doboru odpowiednich produktów, ich parametrów, funkcjonalności, jak i również sposobu instalacji idealnego modelu, w tym wykończeniowej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD363.

Co więcej, udzielimy pomocy w doborze właściwego kleju oraz pozostałych akcesoriów do ich instalacji. Doświadczenie nauczyło nas profesjonalnego podejścia do każdego klienta oraz jego oczekiwań dotyczących aranżacji własnej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: