• -5%

Mardom MD013 Listwa przypodłogowa

55,02 zł 52,27 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52.27 zł

Opis produktu

MD013 to listwa przypodłogowa od Mardom Decor o niezwykłym designie, która gwarantuje doskonałe połączenie aranżacji wnętrza w spójną całość. Listwa przepięknie dekoruje pomieszczenie, tworząc efekt doskonałego wykończenia na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa MD013 zasłania nieestetyczne okablowanie, a także szczelinę dylatacyjną. Jest to produkt gotowy do pomalowania, odporny na uszkodzenia oraz wilgoć, dlatego może być użyty w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1
 • Symbol
  MD013
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD013 Mardom Decor listwa przypodłogowa

Jednym z ważniejszych elementów podczas wykańczania każdego wnętrza jest zamontowanie odpowiedniej listwy przypodłogowej. Piękna listwa przypodłogowa to nie tylko dekoracja sama w sobie, ale też rzecz bardzo funkcjonalna i użyteczna. Warto zwrócić uwagę na produkt jakim jest listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013, która wyróżnia się doskonałym designem i świetnymi parametrami technicznymi.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 została stworzona z myślą o eleganckich i wysublimowanych wnętrzach, do których pasuje wręcz idealnie. Ta szeroka na 10 cm listwa w kolorze białym, to doskonały akcent dla każdego wnętrza, ale też jedno z najprostszych rozwiązań jeżeli chodzi o możliwość ukrycia wszelkiego rodzaju mankamentów powstałych podczas układania podłogi. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 to zatem produkt estetyczny wizualnie oraz bardzo funkcjonalny.

Funkcjonalna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013

Ta szeroka listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 pozwala między innymi na ukrycie tak zwanej szczeliny dylatacyjnej. Taka szczelina musi zostać zachowana pomiędzy ścianą a deskami podłogowymi lub panelami, aby zapewnić prawidłową pracę podłogi. Do maskowania szczeliny dylatacyjnej świetnie nadaje się właśnie listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013, dzięki której ten drobny mankament zostaje perfekcyjnie ukryty. Poza tym za listwą można schować również wszelkie kable prowadzące na przykład do telewizora czy routera. Wreszcie przestrzeń obok ściany będzie wyglądała schludnie i elegancko - wszystko to zapewnia listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 i jej najważniejsze parametry

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 to listwa wykonana ze świetnej jakości materiału jakim jest polimer HD. Dzięki temu jest ona tak odporna na wilgoć, na uszkodzenia mechaniczne. Listwa ma aż 200 cm długości, zatem nawet przy długich ścianach montaż pozwala na uniknięcie zbyt wielu łączeń. Wytrzymałość między innymi na działanie wody to możliwość regularnego czyszczenia jej wilgotną szmatką - listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 jest zatem łatwa do utrzymania w czystości.

Jak montować listwy Mardom Decor MD013

Jaki jest wygodny sposób montażu tego modelu listwy przypodłogowej? Listwę wystarczy przykleić do ściany za pomocą odpowiedniego dedykowanego do tej kolekcji kleju. Jest nim doskonałej jakości klej Mardom Decor Fix Pro lub wklej Mardom Decor Fix Ekstra. Przyklejona tym środkiem, listwa przypodłogowa w nienagannym stanie trzyma się przez wiele lat.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: