• -5%

Mardom Decor MD006 Listwa przypodłogowa

57,75 zł 54,86 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.86 zł

Opis produktu

MD006  to wykończeniowa listwa Mardom Decor, która rewelacyjnie ozdobi styk ścian i podłogi, zasłaniając wszelkie niedoskonałości bądź szczelinę dylatacyjną. Perfekcyjnie współgra z oryginalnymi aranżacjami, gdzie tworzy doskonały efekt wykończenia. Listwa przypodłogowa Mardom MD006 jest gotowa do malowania. Została wykonana z wytrzymałych, odpornych na uderzenia, a także wilgoć materiałów, dlatego może być zastosowana w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  MD006
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD006 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Wyremontowanie domu lub mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Należy w tym celu przeznaczyć wiele środków w postaci pieniędzy i czasu. Z tego względu wiele osób rozpoczyna remont na własną rękę. Chcąc przeprowadzić remont na własną rękę należy przedtem dowiedzieć się w jaki sposób działać. Jednym z najważniejszych aspektów jest montaż listew przypodłogowych.

Listwa przypodłogowa - jaką rolę spełnia?

Listwa przypodłogowa MD006 służy przede wszystkim do maskowania wszelkich mankamentów pomiędzy ścianą i podłogą. Za pomocą odpowiednio dobranej listwy przypodłogowej, można również w skuteczny sposób ukryć szczeliny dylatacyjne. Listwa MD006 jako element wykończeniowy jest również dość istotnym elementem w aranżacji wnętrz, gdyż dobrze dobrana listwa może w ciekawy sposób dodać charakteru całemu pomieszczeniu.

Czy listwa MD006 jest trudna w montażu?

Do zamontowania listwy przypodłogowej MD006 wystarczy wykorzystać odpowiedni klej Mardom Decor FIX PRO. Jest to klej przeznaczony do szybkiego montażu listew, dzięki któremu praca będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Za pomocą kleju Mardom Decor FIX PRO, a także kleju do łączeń listew Mardom Decor FIX EXTRA listwa będzie odpowiednio przytwierdzona do ściany i podłogi, co skutecznie usprawni dalszą eksploatację listwy.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Listwa MD006 w każdym pomieszczeniu?

Przy zakupie sprzętu na wykończenie wnętrza bardzo często zastanawiamy się nad kupnem jednego modelu do wszystkich pokoi. Tak się składa, że listwa MD006 jest na tyle wytrzymała, iż sprawdzi się bardzo dobrze w pomieszczeniach suchych jak i tych wilgotnych.

Jedną z zalet listwy jest to, iż można ją bez problemu pomalować za pomocą farb niezawierających rozpuszczalników. Dodatkowa impregnacja sprawi, że listwa będzie jeszcze bardziej odporna na wilgoć.

Czy listwa MD006 to dobry wybór?

Osoby szukające przede wszystkim niezawodnego rozwiązania powinny zwrócić uwagę na listwę MD006. Jest ona przede wszystkim bardzo praktyczna, ze względu na swoją budowę. Jest bardzo twarda oraz wytrzymała na uszkodzenia. Wymiary listwy to 23 x 101 mm, a długość pojedynczej listwy to 2 metry. Ze względu na odporność na wodę listwę można zastosować nawet w łazience czy kuchni.

Dzięki możliwości malowania listwy, można zastosować ją w przypadku każdej aranżacji wnętrza. Ponadto, za pomocą listwy w bardzo łatwy sposób ukryjemy wszelkie kable oraz przerwy na linii ściana-podłoga.

Należy raz jeszcze wspomnieć, że najprostszym sposobem montażu listwy przypodłogowej MD006 jest zastosowanie kleju Mardom Decor FIX PRO, dzięki któremu praca pójdzie z górki.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: